Kolekcja

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam
W dniu wczorajszym nabyłem to, za czym chodziłem już długo, a mianowicie Warszawę Pick-Up. I właśnie wczoraj moja kolekcja Warszaw stała się kompletna, gdyż w założeniach było, że chcę mieć wszystkie odmiany Warszaw, a mianowicie garbatą, sedana, kombi i pick-upa.
Poniżej wczorajsze fotki z transportu samochodu. Więcej dokładniejszych zdjęć zrobię niebawem i zamieszczę na forum.





  
 
Gratuluję !!!
To jak wszystkie będą odrestaurowane, to jakieś małe muzeum musisz stworzyć
Jeszcze raz gratuluję i strasznie się cieszę
Pozdrawiam
  
 
Podziwiam Cie za cierpliwość i wytrwałość w dążeniu do celu, bo zrobić z takiego materiału samochód to nie lada sztuka

P.S. Do pełni szczęścia brakuje jeszcze furgonu
  
 
Eeee... Jaki straszny pordzewiały rupieć.
No dobrze a teraz na poważnie: - piękny nabytek, tylko pozazdrościć. Gratuluję.
  
 
Cytat:
2005-07-03 21:30:30, MARKHEIM pisze:
I właśnie wczoraj moja kolekcja Warszaw stała się kompletna, gdyż w założeniach było, że chcę mieć wszystkie odmiany Warszaw, a mianowicie garbatą, sedana, kombi i pick-upa.



dobrze że są tacy ludzie dzięki temu nasza rodzima motoryzacja nie zaginie
  
 
kurde limit przekroczony, zamiesc moze na https://imageshack.us/ to kazdy zawsze zobaczy
  
 
Wlasnie... Ja tez chce zobaczyc
  
 
Cytat:
2005-07-03 22:15:59, cendra pisze:
kurde limit przekroczony, zamiesc moze na https://imageshack.us/ to kazdy zawsze zobaczy




eeee jaki limit? wszyćko widać
  
 
daniel,jak się wypije to i UFO widać
ja jestem podobnie zboczony na punkcie polskiej motoryzacji jak Markheim,tyle,że ja mam trochę gorsze zadanie bo ja chcę mieć całą rodzinę odmian Poloneza (starej wersji)
  
 
Cieszę się, że same pozytywne opinie mogę od Was usłyszeć.
Najciekawsza jest historia ocalenia tego samochodu: wiem tylko tyle, że tym samochodem jeździł jakiś ogrodnik spod Wrocławia, lecz po roku `89 gospodarstwo się mu rozpadło. Tereny sprzedał pod budowę jakiegoś marketu, a resztę swoich narzędzi (wraz z tą Warszawą) ulokował na skrawku działeczki, której nie mógł sprzedać. W końcu zebrał kilku ludzi i zaczęli wszystko wywalać na złom. Oczywiście zabierali się do pocięcia samochodu palnikiem, ale.... skończył się tlen. Jeden z nich załadował butlę do samochodu i pojechał ją napełnic. I właśnie w tym czasie przechodził tamtędy poprzedni właściciel tego samochodu (od którego go kupiłem), żal mu się zrobiło tego auta i go odkupił. A że prowadzi on warsztat blacharski, to ustawił go obok bramy jako taką ciekawostkę dla klientów.
I tak samochód stał ładnych kilka lat, aż w końcu przez kolegę dowiedziałem się o nim.
Ponadto gość ma słabość do starych samochodów, więc ściąga ze złomów różne wraki i umieszcza je obok zakładu. Po prostu żal mu tych samochodów.
Z takich ciekawszych samochodów to ma tam jeszcze jednego pikapa, ale w stanie tragicznym, garbuchę, dwie sedanki, Syrenę 105 i R-20, DF-a kombi, Fiata Multiple, kilka Zastaw 750 i wiele jeszcze innych. Obiecał mi poszukać jeszcze DF-a pikapa.
  
 
Cytat:
2005-07-03 22:39:02, ALtus pisze:
daniel,jak się wypije to i UFO widać


buahahahaha
  
 
jednak po wytrzeźwieniu, na monitorze pojawiła się zgniłozielona piękna Warszawa
  
 
Juz widze Ale piekna... Marzy mi sie taka... W czarnym kolorze... Ehh pomarzyc piekna rzecz. Markheim gratuluje nabytku i zycze powodzenia w renowacji!
  
 
Nie widać.
  
 
Jak nie widać, jak widać, bueheheh

Stan agonalny, ale widzę że tu jakiś szaman działa
  
 
W razie problemów z wyświetlaniem zdjęć, dwa pierwsze wrzuciłem do profilu.
  
 
Gratuluje zakupu Może jak będę u babci (koło żywca) to wpadne obejrzeć na żywo

pozdr
  
 
Free Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.us A tu są dla tych co mają problemy z transferem.
  
 
Dzięki Grzech, na wszelki wypadek wrzuciłem jeszcze fotki do profilu

thaniel - zapraszam
  
 
wkoncu widze very fajna ja moze nie licze na kolekcje kazdego moedleu ale tak Syrene, jakas Wawke, DF klasyka i borka bym chcial