Kirerunkowskazy do rometa.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
tak jak w temacie. Chciałbym zamontować kierunkowskazy do Rometa Kadeta lecz nie wiem jak. Może ktoś z Was to robił. Pamiętam OLO niedawno pisałes że miałeś rometa czy komara (mniejsza a tym) i z tuningu to miałes światło STOP, mógłbyś mi napisać jak to robiłeś?
  
 
może byś uderzył na forum rowerowe czy jednośladów w serwisie motonews.pl?
  
 
Szukałem na google ale praktycznie nic nie znalazłem a chciałbym sobie zamontować jak najszybciej. PLIS!
  
 
Do kadecika nie bardzo da rade bo nie będzie czym ładować akumulatora. Prądniczka ma mizerne 20W i nie ma jak jej przerobić.
  
 
Hmm kierunki to sobie moge odpuścić jeśli ktoś nie będzie wiedział jak to zrobić. Ale jest mi potrzebne światło STOP, JAK TO ZROBIĆ??
  
 
Dobra widze że nikt mi nie pomógł tylko coś powiedział przynajmniej jose - thx. Dobra modek może wywalic wątek w kosmosik
  
 
Cytat:
2005-07-13 15:42:29, jurek_j pisze:
tak jak w temacie. Chciałbym zamontować kierunkowskazy do Rometa Kadeta lecz nie wiem jak. Może ktoś z Was to robił. Pamiętam OLO niedawno pisałes że miałeś rometa czy komara (mniejsza a tym) i z tuningu to miałes światło STOP, mógłbyś mi napisać jak to robiłeś?



co do kieruneczków to musiałbys zaadoptowac pradniczke z ogarka 200 potem juz zwykłe kieruneczki od charta lub simaka (niestety trzeba wszystko poprzekładac na siłe mozna (jak miał moj kolega) na baterie 9V i mocne pomaranczowe (lub białe ) diody led pod małymi kieruneczkami (np.on miał z malucha) co do swiatła stopu musisz dołozyc zaróweczke (lub całe rowerowe swiatełko) dac na niego napiecie (skad kolwiek )i czujnik na "pedał" hamulca w kadecie to łatwe jak barszcz mozna zastosowac np czujniki swiatła wewnetrznego z drzwi fiata wwiercic sie w ogranicznik i tak wsadzic "pstryczek" życze miłej zabawy
  
 
Hmm, a moze masz ten czujnik na zbyciu bo ja mojego kiziorka nie chcem rozbierać, a w okolicy niezabardzo ze szrotem .