Kontrolka poduszek pow. VW POLO

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, mam pytanie klika dni temu zapalila mi sie kontrolka poduszki powietrznej, przy odpalaniu samochodu gasnie na 2 sek. i zapala sie i swieci caly czas, wie ktos moze od czego tak moze byc?? poduszka jest napewno sprawna, nigdy nie odpalala bo samochod nigdy nie mial wypadku, w instrukcji pisza ze ta kontrolka moze sie zapalac w przypadku awarii abs-u ale ja abs-u nie mam. Pozdrawiam i z gory dziekuje za podpowiedzi
  
 
to podjedz do salonu i CI powiedza jaki masz bład zczytaja z kompa i juz bedziesz wiedział czego to jest wina!
  
 
No tak i skasuja mnie z 200zl, takie rozwiazanie wiem ze jest i nie musiales tego pisac, myslalem ze moze ktos mial podobny objaw i mi podpowie co to jest. N/C
  
 
hmmmm moze sie zaswiecila z powode słabego ładowania albo cus takiego, są takie przypadki, jezeli nie to jak napisal uszek trza do aso wykasowac bład

zdejmij klemy z aku na kilka min, moze pomoze
  
 
Proponuję sprawdzić pierścień pod kierownicą - w kilkuletnich autach to dość częsty powód. Sprawdź też kabelek prowadzący do poduszki (taki płaski z plastikowym zabezpieczeniem). Tylko uważaj i nie baw się miernikiem z własnym zasilaniem, albo nie zrób zwarcia, bo... booooom
Pozdro