MOTORYZACYJNE życie Krakowa...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
tak wiec zaczynamy
w krakowie beda sie odbywac spoty regularnie co dwa tyg zaczynajac od najblizszej niedzieli tj 31.07.2005 miejsce spotkan parking kolo galeri kazimierz(obok knajpy sami swoi)
kto bedzie na pierwszym ?

Zapraszamy


[ wiadomość edytowana przez: SzymonX dnia 2005-07-27 23:19:20 ]

[ wiadomość edytowana przez: SzymonX dnia 2005-07-27 23:20:10 ]
  
 
ja sie postaram zjawić szkoda ze juz nie maluszkiem ! ale będe bo towarzystwo wyborowe jest
  
 
no no zajebisty pomysł ze zlocikami Postaramy sie byc jak auto zrobimy do niedzieli, jeszcze zalezy o której godzinie
  
 
W ta niedziele nie dam rady, ale kiedys na pewno sie pojawie
  
 
sorka zapomnialem godzine napisac

SPOTYKAMY SIE O GOPDZINIE 19tej
  
 
Cytat:
2005-07-27 23:53:35, SzymonX pisze:
SPOTYKAMY SIE O GOPDZINIE 19tej

hym... a wczesniej by nie lepiej było
  
 
nie bylo.ustalone sa spodkania na 19 i tak zostaje
  
 
jeszcze nie wiem gdzie jest ta knajpa, ale postaram sie stawic
  
 
ja również nie bardzo wiem... ale również postaram się podjechać zobaczyć Wasze bolidy a przy okazji pokazać swój
  
 
mały niemarudz moim zdaniem godzina jest
Wogule temat pierwsza klasa i mpowiem szczerze ze juz wczenisje czekalem na taki miodzio panowie !!!!!!
  
 
sami swoi jest przed galeria kazimierz. czyli tam kolo rzezniczej, na grzegorzkach. no zapraszamy wszystkich chetnych!!!

pozdro
  
 
panowie nie wiecie jak dojechac do galeri kazmirz? jedziecie spod hali targowej ulica daszynskiego caly czas prosto w strone wisly dojezdzacie do konca po prawej stroniejest stacja benz. ORLEN a po 2 stronie knajpa sami swoi i gakleria kazmirz

pozdr
  
 
zajebisty pomysł
  
 
Chociaz ze mnie piechur i za duzo sie nie udzielam a jak sie juz udzielam to zdarzaja mi sie przygody (drzwi w kancie mar'a vs moj palec ), ale jak nikt nie ma zadnych obiekcji to i ja sie stawie.
  
 
Cytat:
2005-07-29 20:34:55, spawn666 pisze:
Chociaz ze mnie piechur i za duzo sie nie udzielam a jak sie juz udzielam to zdarzaja mi sie przygody (drzwi w kancie mar'a vs moj palec ), ale jak nikt nie ma zadnych obiekcji to i ja sie stawie.



Ty to masz szczescie ze zyjesz bo jak na ciebie wtedy patrzyłem to myslałem ze zaraz umrzesz, byłes bielszy niz kartki z numerami startowymi tak to jest jak sie wkłada paluchy tam gdzie nie trzeba pozdrawiam


mnie raczej nie bedzie.
  
 
fajnie fajnie, a nie mozna by w sobote dobra nie wybrzydzam, chetnie sie pojawie jak tylko uda mi sie poskladac silnik do kupy :/ nie zostalo za wiele czasu pozdro z krk
  
 
Rino - spoko - nie takie rzeczy sie juz ze szwagrem przed wojna po pijaq robilo
  
 
Postaram się zawitać
  
 
przypominam o spotkanku. wszyscy chetni mile widziani.

pozdro
  
 
No i po spotkaniu szkoda ze tak mało ludzi było ale posiedzielsmy pogadali ,posmiali i był luzzzz!!!
Pozdrwiam