Jaki rower na miasto…..

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Właśnie sobie obiecałem, że będę jeździł na uczelnie rowerkiem, dlatego interesuję mnie coś wygodnego, ale coś, czego mi nie ukradną. Rowerem poruszam się rzadko i tylko u rodziny w małym mieście lubię robić sobie wycieczki do parku krajobrazowego. Teraz postanowiłem schudnąć i OSZCZĘDZIĆ, dlatego szukam czegoś dla siebie. Panowie jak się teraz kupuję rowery, bo mój ostatni rower to BMX kupiony w 91 roku.
Dexter
Pozdrawiam Moderatora.
  
 
jak sie kupuje...
byle nie w supermarkecie na promocji.
idz do fachowca, opowiedz, czego oczekujesz od roweru, i zamow zlozenie. Wyjdzie niekoniecznie tanie jjak w biedronce, ale znacznie lepiej.
  
 
na misato napewno nie goral
w mniescie powinno sie jedzic na oponach cienkich
no chyba ze w miescie sa jakies specjalne trasy xtreme to goralek
  
 
wiadomo tez ze rama musi byc lekka siadełko wygodne oswietlenie musi posiadac (zeby panowie w jasnych mundurkach nie krzyczeli ) jak patrze na tych na miescie to musi miec jeszcze DZWONEK
  
 
cienkie opony 27
aluminiowa rama
wygodne siodełko
błotniczki i oświetlenie. Tutaj polecałbym dynamo bo o ile w góralach dynamo jest pomyłką to w rowerkach z cienkimi oponkami nadaje się świetnie. Mówię tu szczególnie o przedniej lampie, bo wszelkie dostępne lampy przednie na baterie są mało wydajne i szybko się wyczerpują no chyba, że te migające, ale one Ci drogi nie oświetlą. Tylne lampki na baterie są super, ale na przód dynamo. I błotniki stalowe. Dobrze by też było gdyby przedni widelec był amortyzowany bo na przykład wioząc coś na kierownicy w torebce foliowej przy podjeździe pod krawężnik łatwo zgubić ładunek
Myślę, że to tyle. Najlepiej pójdź do sklepu, gdzie składają rowery na zamówienie i powiedz o co Ci chodzi, to oni Ci już tam dogodzą

pzdr
  
 
a ja sie panow smerfow nieboje bo juz pare razy mnie zlapali bo jechalem jedno ze po chodniku a 2 ze bez swiatel
  
 
Góral odpada rozglądnij się za jakimś turystykiem na 28" kołach. wygodne siodełko, pozycja bardziej wyprostowana, osłonka łancucha żebyś sobie spodni nie uwalił Pełne błotniki, ewentualnie bagażnik z możliwością montażu sakw
  
 
panowie przeciez kolega chce cos co by mu nie ukradli a nie super sprzet na wyprawy.

szukaj hasla rower miejski, rower holenderski, holender itp...

to sa tanie rowerki do 400zl uzywane sie je kupuje bo sa sprowadzane z niemiec, danii, holandii itp.