Komu szpeje

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
robie porzadek w garazu i mam kilka klamotow z nivki. Oddam za pare piwek Kurde promocja w przyszlym tygodniu, jak nikt sie nie zglosi to wywale to na zlom
  
 
Rzuć na allegro, ktoś łyknie

albo nie
  
 
a co konkretnie masz ?
może zrobisz listę
  
 
Serio jesteśmy zainteresowani Twoim szpejem z nivy. W przyszłym tygodniu będziemy w Siemianowicach Śl. u rodzinki to możemy pohandlować. Pozdrawiam
  
 
dwie pompy wody, dekiel zaworów, chyba jakas glowica, puszka filtra, roznicowka reduktora i pelno dupereli typu wylaczniki, lampy itd.
  
 
Hehe niezła dziupla Troche nivek tam rozebrałeś
Skąd tego aż tyle??
  
 
Bart mam nadzieje że jeszcze nie byłeś na złomowisku? Czekam na swoją nive i doczekać się nie mogę kiedy mi ją do kupy poskładają tak to jest ze znajomymi lakiernikami. Hi hi Bart cierpliwości proszę może coś wymyślę bo do PKS to chyba niezabardzo z tymi gratami?
  
 
dobra poczekam tylko zebys nie kazal na siebie czekac do nastepnego lata
  
 
Cytat:
-----------------
...różnica między cudem a faktem jest dokładnie taka sama jak między syreną a foką... "M. Twain"



Dokonanie cudu sprawia, że sam cud staje się faktem i znika jakakolwiek różnica dzieląca te dwie sprawy. Natomiast foka pozostanie zawsze foką a syrena syreną bez możliwości zmiany tego stanu rzeczy. Zatem charakterystyka różnicy między tymi elementami powinna być i będzie zupełnie inna - z pewnością nie "dokładnie taka sama"
  
 
Bart auto już jest, teraz kilka jazd na małych dystansach i na Śląsk. Jak będziesz w garażu, możesz zrobić inwentaryzację i podliczyć, ile te szpeje będą mnie kosztować. Tylko żebym nie zbankrutował - ale ogólnie biorę wszystko jak leci, bo kto wie co się pierwsze wysypie. Pozdrawiam kolegów NIVIARZY
P.S. Sniper bardzo mi się twój wywód spodobał, ale ja zostaję przy swoim hi hi
  
 
Cytat:
2005-09-02 20:54:24, Wilhelm pisze:Sniper bardzo mi się twój wywód spodobał, ale ja zostaję przy swoim hi hi



Wiec tkwij dalej w swym błędnym przekonaniu
  
 
No i stało się pierwsza awaria - cieknie mi płyn hamulcowy po kole to chyba cylinderek. Ja to mam szczęście nawet 100 km nie zrobiłem.