Gdzie tanie paliwo w Krk ??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Co dzien rano idac do autobusu przechodze kolo stacji benzynowej i to co sie dzieje zalamuje mnie totalnie!! Cena ropy ( benzyny tez) rosnie z dnia na dzien i to o bardzo duze kwoty (10 gr -kupa kasy ) Dlatego zaczolem szukac jak najtanszych stacji. zna ktos moze takie ??
  
 
eeeeee........

Rafineria w Balicach???? Chyba tam najtaniej!!! Tylko po co jak objedziesz tam i spowrotem to spalisz to co zaoszczedzisz!!!!
  
 
Ja myśle że niema takiej gdzieś ceny na jakiejś stacji w krk duzo różniącej sie od innych stacji.Poczekamy na wojne to paliwo bedzie po 5 zl a jeśli chcesz tanio jeździć załuż gaz
  
 
No jakby do tego doszlo to ja bedee tylko od czasu do czasu auto z kurzu odmiatal bo na takie rarytasy jak paliwo by mnie nie bylo stac. Najwyzej od swieta chodzilbym na stacje z termosem nalal 1 litr i przejechal sie do konca ulicy i zpowrotem Ale naprzyklad zauwazylem ze cena na Arge rozni sie pare groszy
  
 
Eeeeeeeee Chlopaki nie martwcie sie przecierz USA ma najwieksze ilosci Ropy Naftowej tak droga to ona nie moze byc mimo iz Irak nie bedzie eksportowal!!!! na poczatku podobno ma podrorzec a potem szybko sapadnie dlatego polecam tankowac pelny bak!!!! Ale to moje niepewne zrodla!!!
  
 
a jednak jest takie miejsce
Sa 3 stacje na ul.Glowackiego, jadac od strony ul. Podchorazych, kazda nastepna jest coraz tansza. Ta ostatnia na glowackiego juz przy torach kolejowych jest najtansza, roznica w cenie w stosunku do pozostalych "normalnych" stacji jest spora bo ok 40-50gr. Ja tankuje tam sporadycznie bo mieszkam za daleko i tankuje blizej siebie ale jak mam wlac cos wiecej to jade wlasnie tam. Co do jakosci paliwa nie mam zastrzezen, nic mi sie nie dzialo wyjatkowego. Temat tych stacji byl poruszany rowniez na grupie regionalne.krakow i tam sie sporo osob wypowiadalo i mieli pozytywne zdanie.
Musi cos w tym byc, bo przewaznie jest tam mala kolejka (mala w sensie ze wogole jest a nie pustki jak na duzch molochach) , wiec sporo ludzi korzysta z tej stacji.

[ wiadomość edytowana przez: Uriel dnia 2003-03-16 15:47:42 ]
  
 
Ja moge wam polecic stacyjke na Lobzowie-niedaleko Stacji PKP. Tam ja sie zaopatruje jak jestem przejazdem w krwku i jest duzo taniej niz na zwyklych stacjach
  
 
Co do taniego paliwa to widzalem ze jest tanie na stacji MPK (jak sie jedzie droga na lotnikos ktora prowadzi do M1 to zaraz za wiaduktem po lewej stornie jest) jeszcze tam nie tankowalem wiec nie mam pojecia co to za paliwo. Wklrotce pewnie tam zatankuje to dam znac

WRC-owskie pozdrowienia
  
 
Co do tej stacji na drodze od M1 do wiaduktu to jest stacja MPO i rzeczywiscie maja tam tanie paliwo.Przewaznie okolo 15 20 groszy taniej.Ale jakos nie jestem przekonany co do jakosci tego paliwa.dawniej tam tankowalem i mi zawory graly przy wikszym obciazeniu silnika.Odkad jezdze na paliwie Bp nic nie gra.A auto chodzi lepiej.Jestem zdania ze lepiej tankowac na dobrze znanej stoacji niz lac niewiadomo co.
  
 
najtaniej jest na Auchan, ale proponuję sprawdzic w porównywrce cen na http://www.tankuj.pl/, tam oprocz cen są też informacje z UOKIK, gdzie stacje zostały sprawdzone i wystawiona opinia