Y bluekiller D4D 105KM & 255Nm

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
oto mój nowy bolid, autko nabyłem od tomka_paseo

bardzo niedługo przejdzie kurację wzmacniającą o wynikach pdoziele się wkrótce
Jak narazie obniżony -30mm, dwie rozpórczeki (tył+przód) alu 15", i silniczek D4D który niedługo będzie potworem Narazie na serii ma ciut ponad 80KM i ca. 190Nm zmierzone na dwóch hamowniach, dzięki uprzejmości poprzedniego użyszkodnika tomka
01.08.2005-no i cóż 105KM i 255Nm stało się faktem zdjecia silniczka
http://www.pbase.com/wilga_2005/image/47792757
i
http://www.pbase.com/wilga_2005/image/47792758
a teraz prezentacja możliwości Yariska:
teraz ma:
0-100km/h 8.5s
elastyczność:
IV b 60-100km/h: 5.9s
V b 80-120km/h: 9.2s
III b 60-100km/h: 4.7s

FILMIK KLIK



  
 
Szybka bestia
  
 
Takie małe niepozorne... super Zresztą, czego można się było spodziewać po właścicielu No właśnie tego! D4D GTI

Masz wykresik z hamowni? Chętnie bym zobaczył.

Pozdrawiam
  
 
heh lepiej powiedz na jakąc moc celujesz i jakie planujesz mody?
  
 
fajna szybka furka
  
 
wykres wkleje jak dorwe jakiś skaner
Yaryś, to i tak zapiernicza i w zupełności na pojemność 1400ccm wystarczy, można było jeszcze uzyskać realnie 10KM i z 20Nm ale wtedy by już kopcił, a teraz ni dymka nie puści-niemożliwe?? a jednak!! myślałem nad przełącznikiem na drugą mapę jednak sobie podarowałem to jest wersja uliczna a nie rajdowa i poza tym spalami nadal 4-5l średnio
  
 
mowi sie ze jak sie zaczyna mody apetyt rosnie w miare jedzenia..szkoda ze nie mam turbo umnie nie ma miejsca na takie mody..jedynie cos trzeba kombinowac n/a ale sie sporo nie osiagnie..
  
 
To się nazywa pozytywny tuning. Autko szybciej jeździ i tyle samo spala
  
 
A Carina choć leciwa to mi się jakoś bardziej podobała...
  
 
lepiej pisz co zrobione i co dalej
  
 
można wyciągnąć jeszcze, pstryczek elektryczek i plus 10KM i z 20Nm, poprzez drugą mapę, jednak nie będe już kombinował, jak już zmieni się autko lub w przyszłym roku jak finanse pozwolą, robię coś lekkiego i naprawde mocnego-200KM ale we'll see
  
 
200kucy w yarku?
  
 
no no takim yaryskiem musi sie naprawdę fajnie jezdzić , a 200 kucy w yarku to dopiero rakieta by była