Najlepszy gazownik w Poznaniu????......

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
przelecialem przez wyszukiware ale znalazlem tylko wyrywkowe rzeczy formuluje wiec posta - kto ma jakie doswiadczenia co do zakladania gazu w Omesi B w Pyrlandii?

Poznan i okolice - jezeli laska prosilbym o podanie adresow warsztatow

Z gory dzieki za ewentualny wysilek

pozdrawiam
olo
  
 
Mozesz zobaczyc u Domanskiego. Ma dwie filie, na Czechoslowackiej i obok Kinepolis. Ceny raczej wyzsze niz u innych ale jakby lepsze doswiadczenie. Zakladalem u niego dwa razy i jestem generalnie zadowolony choc mam kilka uwag. Ale wychodze z zalozenia ze jak inst. dziala ok to uwagi mozna sobe odpuscic.
Kiedys zakladalem w CarGaz czy cos takiego (na Sokolowskiego) to normalnie totalna porazka
  
 
Hej jak chcesz to zobacz sobie w Swarzedzu na ul.Kornickiej - zakladaja ponoc bardzo dobrze - ja tez teraz bede tam zakladal. pozdr
  
 
Olo, zakładałem inst. do C20NE i do X20XEV w Obornikach u Pavlosa. Co prawda z tym drugim były małe problemy z wolnymi obrotami, ale sobie poradzili.Oba zwei jak na razie bez zarzutu.

Do Domańskiego jeździłem w 93-94r. na regulację z pierwszymi gener. jak był jeszcze na państwowym, na pewno przez te kilkanaście lat wciągnął się w temat
  
 
Ja instalowałem do Omegi i wcześniej do civica inst II gen na ul. Warszawskiej w firmie auto-serwis. Moge polecić bo w żadnym z samochodów nie było dotąd problemów z instalka gazową. Gość montuje instalki Zavolli. Potrafi doradzić , a nie za wszelką cenę pakuje obojętnie co.
  
 
Olo a ze tak spytam planujesz montaz gazu? jak tak zalos sekwnecje. jak tam ci jest na wyjezdzie? kiedy wracasz?
  
 
Ja do Omci A 2,6 zakładałem u Domańskiego ale na Czechosłowackiej a nie za Kinepolis. Na Czechosłowackiej był taki fajny dziadek, co się znał na rzeczy i miał dorobioną przejściówkę, wstawianą zamiast oryginalnej plastikowej. Za Kinepolis to same mądrale i się zdziwili, jak zobaczyli, co zamontował mi pod maską dziadek z ich drugiego zakładu właśnie na Czechosłowackiej. Przez to mam uraz do głównej jego siedziby, za to dziadka miło wspominam, bo i pogadać z nim można było i wogóle, a w centrali to same wazniaki.
  
 
dziekuje dziekuje za wszelkie info - jak widac badam grunt przed montazem instalacji - no jak widac mam ostry dylemat nie chce oszczedzac na omesi, ale z drugiej strony jak da sie zalozyc taka II generacje zeby chodzila jak przecinak to po co mi wtrrysk? (w dupie mam maly spadek mocy to i tak jes 2.0 16 v i bolida z tego nie zrobie..)

Do sycia - no szefie juz mi sie kroja plany na szersza skale a widze ze kolega sie przesiadl w vectre?
No i jakie wrazenia - zautomatyzowales sie co?

Pozdrawiam serdecznie

p.s jeszcze w USA (niestety)
  
 
Hej Olo, no wrazenia sa zajebiste, taki silniczek a takim aucie smiga jak trza, ja tez mysle o gazie ale raczej tylko o sekwencji . a co do skrzyni to mam automata i zarypiascie si ejezdzi. jak wrocisz daj znac to sie spotkamy i poopowiadasz jak ci tam bylo a ja zademonstruje moje auto . pozdrawiam
  
 
osobiście polacam sekwencję, we wcześniejszym oplu miałem zwykła instalkę i było czuć osłabienie na gazie. Na sekwencji to nawet nie wiesz kiedy się przełacza na gaz, chyba że zobaczysz na kontrolkach.
  
 
Odkopuję 7-dmio letniego kotleta

Zaczynam się rozglądać za gazownikiem w P-ń
Kogo polecacie ? I jakie są teraz ceny ?
Jak kupiłem Omege to krzyczeli 1000zł. od gara,a teraz ?

pzdr.Marek
  
 
Cena od 3000 do 4600 (BRC) ok.1 dnia roboty,butla w zapasówke
Jakiej firmy ?
BRC / Prins / Lovato / STAG /Zenit

Szkoda mi sprzedawać tą omegę za 10.000zł.,bo jeszcze wygląda.
Więc postanowiłem założyć gasss

pzdr.Marek


[ wiadomość edytowana przez: MarekV6 dnia 2012-07-11 12:52:14 ]

[ wiadomość edytowana przez: MarekV6 dnia 2012-07-11 13:00:47 ]
  
 
Będzie:
STAG 300 ISA2,
wtryskiwacze Hana H2000
reduktor KME GOLD

pzdr.Marek

ps
można te posty scalić
  
 
co do wtrysków mogę się wypowiedzieć po 40kkm - rewelka, pod jednym małym warunkiem - co jakiś czas wd40 przed wtryski
  
 
dobry setup, będziesz zadowolony . P.s dużo lepszy od tego BRC za 4600
  
 
O 8:00 odstawiam Sabine
Udało mi się wpakować w kolejkę z dnia na dzień
Będą robić w PITEC
Na lpg-forum ktoś ich polecał.

pzdr.Marek
  
 
No i mam zagazowaną

Reduktor - KME GOLD
Zbiornik - GZWM 56L - w zapasówce
Układ sterujący - STAG 300-6 ISA2
Listwa wtryskowa - HANA-6 H2000 - zielone 198 ~ 300 KM

pzdr.Marek
  
 
jaki filtr fazy lotnej?
jak masz założone wtryskiwacze? - pojedyńczo czy na listwie?
byłeś przy wierceniu dysz w kolektorze?
połączyli Ci wtryski lewe z prawymi? - nie pamiętam jak to się fachowo nazywa ale kompensacja?
  
 
Nie było mnie przy montażu.
Przy okazji zrobię fotkę to zobaczysz.
Wtryskiwacze pojedynczo.

Chciałem jak na zdjęciu to powiedział,że na listwie nie robią.



Czy w niemczech trzeba mieć jakiś adapter/przejściówkę na końcówkę gazu ?

pzdr.Marek

[ wiadomość edytowana przez: MarekV6 dnia 2012-07-15 00:13:04 ]
  
 
to zależy od stacji, na niektórych trzeba mieć przejściówkę , loteria generalnie