Usuwanie delikatnych wgniecen bez lakierowania

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam

szukam warsztatu ktory zajmuje sie tego typu rzeczami z tego co wiem u mnie w Bydgoszczy zaden blacharz/lakiernik nie oferuje jeszcze tej uslugi.

Slyszalem ze najblizej Bydgoszczy jest warsztat w Poznaniu ktory to wykonuje. Ma ktos moze jakies dokladniejsze namiary na ten warsztat albo na jakis jeszcze blizej Bydgoszczy? I czy ktos z Was korzystal z takiej uslugi gdziekolwiek?


znalazlem jeszcze jedna firme ale tez nie w mojej okolicy :/ cena za 1pkt to 100zl ale jak ktos ma lakierowac cale drzwi np przez 1 wgniecenie to i tak sie oplaca...

[ wiadomość edytowana przez: tolo84 dnia 2005-09-09 15:09:04 ]
  
 
Widziałem kiedyś takich gości w akcji, mieli narzędzia podobne do pogrzebaczy, szpachelek (trochę grubsze) i łyżek do opon.
To byli Włosi, wiedzieli gdzie nacisnąć by rozeszło się to wzdłuż blachy a nie pofalowało. Robota iście artystyczna!
Oni żyją z usuwania szkód po gradzie w wielu koncernach samochodowych. Nie próbujcie tego robić w domu
Widzę, że u walczaka (http://www.mwalczak.com.pl/?w=oferta) posługują się tą samą technologią. Niestety to nadal arystokracja techniczna.
Ale Ford prowadzi naprawy bez lakierowania technologią S.M.A.R.T robią to (podobno) przy pomocy podciśnienia, czy ciśnienia. Może ktoś wie coś więcej?
r_duszynski@op.pl
  
 
Cytat:
2005-09-10 11:33:45, zmorra pisze:
Widziałem kiedyś takich gości w akcji, mieli narzędzia podobne do pogrzebaczy, szpachelek (trochę grubsze) i łyżek do opon. To byli Włosi, wiedzieli gdzie nacisnąć by rozeszło się to wzdłuż blachy a nie pofalowało. Robota iście artystyczna! Oni żyją z usuwania szkód po gradzie w wielu koncernach samochodowych. Nie próbujcie tego robić w domu Widzę, że u walczaka (http://www.mwalczak.com.pl/?w=oferta) posługują się tą samą technologią. Niestety to nadal arystokracja techniczna. Ale Ford prowadzi naprawy bez lakierowania technologią S.M.A.R.T robią to (podobno) przy pomocy podciśnienia, czy ciśnienia. Może ktoś wie coś więcej? r_duszynski@op.pl




wlasnie o ta druga metode mi chodzi bo przy tej pierwszej to niestety trzeba miec dostep do wgniecenia od wewnetrznej strony a mi chodzi o usuniecie tego wlasnie od zewnatrz jakimis przyssawkami (tak slyszalem ale jak to dziala to dokladnie nie wiem) pewnie tak jak mowisz, cisnienie.
  
 
http://www.ford.pl/ie/serwis_naprawy/serwis_nadwozi/serv_ar_smart/

To jest to co wyszperałem na ten temat. Ja z nalazłem a Warszawie i w Tarnowie. Ale wygląda na to, że takich serwisów forda jest więcej. Więc wystarczy więc kilka telefonów
Robię przymiarki do swojej Fiescinki, ale przetestuję może za miesiąc. Tam naprawiają nie tylko nadwozia, rysy w tapicerce też. Kupiłem tydzień temu więc jakiś czas będę miał co naprawiać
  
 
Ja kiedyś czytałem, że istnieje też inna metoda naprawy bez lakierowania: W uszkodzone miejsce wkleja się specjalnym klejem pręty metalowe o odpowiednim kształcie i jakimś młoteczkiem udarowym elektrycznym "wyciąga się" wgniecenia a następnie przez podgrzanie kleju odczepia się te pręty. Klej ten jest wielokrotnego zastosowania, nie pozostawia śladu na lakierze.
  
 
Tak, też to znam, dawniej zamiast kleju zgrzewarką przyspawywało się coś podobne do gwoździa (grzybkiem do blachy) potem mocowano do przyrząd do wybijania w górę (taki pręt zakończony grzybkiem, a na tym ruchomy cięzarek). Z tym, że wtedy wymagało to zeszlifowania prętów i lakierowania.
Ale od czego postęp
  
 
Cytat:
2005-09-10 14:58:07, tolo84 pisze:
wlasnie o ta druga metode mi chodzi bo przy tej pierwszej to niestety trzeba miec dostep do wgniecenia od wewnetrznej strony a mi chodzi o usuniecie tego wlasnie od zewnatrz jakimis przyssawkami (tak slyszalem ale jak to dziala to dokladnie nie wiem) pewnie tak jak mowisz, cisnienie.



Witam
Przejedz sie do Reiskiego do Fiata lub Seata na Fordonskab(raczej Seat). Wiem ze mieli cos takiego. Naprawiali wgniecenia od zewnatrz.
  
 
Cytat:
2005-10-09 14:30:29, Filipo pisze:
Witam Przejedz sie do Reiskiego do Fiata lub Seata na Fordonskab(raczej Seat). Wiem ze mieli cos takiego. Naprawiali wgniecenia od zewnatrz.




ok, jutro podjade i sprawdze czy maja taka usluge.
  
 
Ja usuwalem wgniecenia po gradobiciu w firmie z Zywca. Efekt niesamowity. Na aucie bylo okolo 200 dosyc duzych dziur i nie ma po nich ani sladu!! Serdecznie polecam:

[ wiadomość edytowana przez: PG dnia 2009-12-04 23:26:47 ]
  
 
Witam panstwa zajmuje sie usuwaniem wgniecen bez lakierowania:

- po gradobiciu
- transportowych
- parkingowych
- innych nikontrolowanych uszkodzen
- napraw pod chrom
- oblachowaniem motocykli
- akty wandalizmu

Swiadcze uslugi dla :

- salonow samochodowych
- autoryzowanych stacji obslugi
- komisow
- warsztatow lakierniczych
- klientow indywidualnych

Moja firma jest jedna z pierwszych tego typu w Polsce istniejemy juz na rynku od 1995 roku.Jesli jestes zainteresowany masz problem z autem i nie chcesz go w zadnym wypadku malowac DZWON :

[ wiadomość edytowana przez: PG dnia 2011-11-12 00:38:45 ]
  
 
Ja polecam w Poznaniu - Tomasz Karwasiński. Naprawdę poradził sobie z moją maską profesjonalnie - dzięki niemu zaoszczędziłem 200 pln. Poniżej namiary na jego stronkę www.bojlarz.pl - specjalizuje się w usuwaniu wgnieceń bez lakierowania oraz kosmetyce karoserii.Bojlarz.pl
  
 
Cytat:
2011-09-01 12:59:13, insigniapro pisze:
ja również polecam warsztat PULLER świetną robotę robią [ wiadomość edytowana przez: insigniapro dnia 2011-09-01 13:00:55 ]


Naprawdę Puller jest firmą godną polecenia, robił tam auto mój brat (konkretnie miał 3 wgniecenia na masce i chyba z 4 na dachu-miał pecha i postawił samochód w złym miejscu o złym czasie. Ktoś widocznie stwierdził, że skakanie po cudzym samochodzie to super zabawa... Nie mniej samochód po powrocie z naprawy wygląda idealnie
  
 
witam zajmuje sie usuwaniem wgniecen bez malowania, tylko jest jeden problem bo mieszkam za granica ale w okresie swiatecznym bede w kraju jezeli ktos chcialby sie pozbyc kilku wgniecen z samochodu to zapraszam, w razie kontaktu na gg 26163689 albo przez maila sapeer4@wp.pl okolice grudziadza i bydgoszczy
  
 
Witam!
Miałem podobny problem jakiś czas temu. 2 wgniecenia na klapie bagażnika, jedno całkiem spore, drugie mniejsze. Skorzystałem wtedy z usług Pullera. Robota zrobiona szybko i fachowo, po wgnieceniach nie ma śladu. Nawet żona się nie zorientowała Polecam: www.puller.com.pl

  
 
Cytat:
2011-10-17 18:37:10, Damian666diablo pisze:
Naprawdę Puller jest firmą godną polecenia, robił tam auto mój brat (konkretnie miał 3 wgniecenia na masce i chyba z 4 na dachu-miał pecha i postawił samochód w złym miejscu o złym czasie. Ktoś widocznie stwierdził, że skakanie po cudzym samochodzie to super zabawa... Nie mniej samochód po powrocie z naprawy wygląda idealnie



Wielkie dzięki za namiary na tę firmę!!! Potwierdzam, że znają się na tym co robią. Ja oberwałem nieźle w lewe drzwi - ktoś chyba musiał wyładować na czymś swoją złość (tylko kurcze czemu na moim aucie?!) i miałem tam niezłą "dziurę". Szczerze mówiąc to myślałem, że nic się już nie da zrobić. Bez przekonania oddałem wóz do Pullera, nie wierząc za bardzo w to, że mi pomogą. Teraz mogę ich tylko przeprosić za to, że zwątpiłem w ich umiejętności, bo auto jest jak nowe i bez żadnego znaku.
  
 
Witam, szukam sprawdzonej osoby do usunięcia wgniotek bez lakierowania. W grę wchodzą okolice Łomży, Piszu
  
 
Znalazłem dwie firmy, może pomogą:


NiceCar
Eurograd

Pozdrawiam
  
 
Coś o takich wgnieceniach mogę powiedzieć:/ Kilka dni temu ta nawałnica z Warszawy dopadła moją toyotę...:/ Masakra - kilkanaście wgniotek. Oddałem auto do Pullera, bo polecali jako dobry i faktycznie się sprawdził. Dwa dni i auto jak nowe. Dodatkowo zrobili bezgotówkowo z polisy ac autocasco.
  
 
Jaki jest orientacyjny koszt usuwania, jak to liczą, żeby miał trochę pojęcia i nie został skasowany jak cygan za matkę, czy jakoś tak
  
 
Cytat:
2012-05-15 18:29:45, Barman186 pisze:
Witam, szukam sprawdzonej osoby do usunięcia wgniotek bez lakierowania. W grę wchodzą okolice Łomży, Piszu



Poszukaj na stronie SztukaLakierowania czy nie ma tam gdzieś w pobliżu ich oddziału. Jeżeli jest to nie zastanawiaj się tylko do wnich wbijaj. Są w tym najlepsi chyba.