Nowe zabaweczki w końcu grają!!! :D

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Tak więc Panowie i Panie udało mi się szczęśliwie zakończyć prace nad car-audio w moim essim (przynajmniej na chwilę )!!! Po wielu perypetiach, oczekiwaniu na głośnik, problemami z zamowieniem skrzyni oraz znalezieniem odpowiedniego wzmacniacza w końcu wszystko jest na swoim miejscu i gra jak należy!! (sam nie spodziewałem się takiego efektu)

A oto kilka fotek dla zainteresowanych:

1. Skrzynia z głośnikiem w czeluściach kombicy:

2. Membrana głośnika:

3.Wzmacniacz:

4. Mocowanie wzmacniacza:


Porzez wygłuszenie auta matami udało mi się utrzymać dzwięk wewnątrz samochodu i nie dudni on zbytnio na zewnatrz, z czego jestem bardzo zadowolony!
  
 
tylko pozazdroscic taki woofer w bagazniku musi ladnie grac pewnie
ile taka zabawa kosztuje? jesli mozna wiedziec

[ wiadomość edytowana przez: hanf0777 dnia 2005-09-14 22:29:07 ]
  
 
No to ja mam nadzieję, że w najbliższą niedzielę pochwalisz się nam na lotnisku i pozwolisz posłuchać
  
 
Fajne fajne... Ale ja do auta wole skrzynie band pass.. Sama jej konstrukcja powoduje ze gra ona wenatrz auta a nie na zewnatrz no i daje ten cudowny gleboki, masujacy i ogluszajacy basssssss....
Ale gratuluje gratuluje... Moze za tydzien na spocie poslucham jak to gra...
Masz jakis kondensatorek przed wzmakiem..?
  
 
No obowiążkowo sie pojawie na spocie w niedziele Bo dawno mnie już tam nie było i sie za wami stęskniłem

Przed wzmacniaczem na kablu mam jedynie bezpiecznik zaraz przy akumulatorze.

A gra ten głośnik po prostu niesamowicie. Nie spodziewałem sie takiego efektu i jakości dźwięku. No i większośćpiosenek brzmi teraz zupełine inaczej. Sub wydobywa tak głęboki bass , któego wcześniej w ogole nie było