Galeria - Avensis - szmyk

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Otóż moją toyotkę kupiłem w marcu tego roku , została sciągnięta z Francji z przetartym bokiem , wczesniej również miałem Avensis ale z 2002r po liftingu , silniczek w terazniejszej Ave to 2,4 benzyna 168KM (w/g instrukcji , niektóre zródła podają 162KM) , auto ma dłubnietą głowicę i kolektory z czego jak byłem na hamowni wykazało ze moc ma o 30% wiekszą niz fabrycznie , kupiłem ją od mechanika który miał ją niecałe 2 miesiace i gdzie ja o cos całym bokiem prztarł. Autko ma instalacje gazową założoną , pełne wyposażenie elektryczne , klime ,magnetyzery *które jedni twierdzą ze coś dają inni ze to blef) poprostu super , choć wczesniejsze dwie toyki które miałem wspominam z sentymentem , Avensis i Carine E .

Kilka fotek zaraz po naprawie auta , narazie tylko takimimi dysponuje








[ wiadomość edytowana przez: szmyk dnia 2005-09-16 23:02:38 ]
  
 
pogratulować tylko pogratulowac
zajebiaszcza................
  
 
Pełen wypasik... jeszcze ten silnik!!
Podoba mi się też kolor
  
 
Fajne autko już od roku planuje zmiane na coś podobne napisz jakie są wrażenia z użytkowania
  
 
Fajna bryka, chcialbym miec taka moc w Carinie E
  
 
Szmyk ja też kupiłam swoją w marcu tego roku bardzo ładny kolorek, żadko sie taki widuje no i w ogóle auto klasa
  
 
super autko. wklej wykres z hamowni!! idealne na te czasy taka moc i LPG..ech umnie by sie autko zwaliło
mam pytanie moze gupie ale poco magnetyzery w lpg?
  
 
a ja sie pochwale ze miałem okazje jechać tym autem , z samej Marsylii nią jechałem
  
 
Skoro moc ma być wyższa o 30 % to wychodzi jakieś 210 KM.
Osiągnięcie takiego przysrostu wymaga dużych zmian przy wollnossaku. Jesteś pewein tago co napisaleś? Jakieś pomiary na hamowni czy g-techem były?
  
 
Fajna ta AVE, no i ten kolor. Nie napisałeś, ale to chyba automat. Jak ze spalaniem?
  
 
Cytat:
2006-07-17 10:05:52, przemo_z pisze:
Skoro moc ma być wyższa o 30 % to wychodzi jakieś 210 KM. Osiągnięcie takiego przysrostu wymaga dużych zmian przy wollnossaku. Jesteś pewein tago co napisaleś? Jakieś pomiary na hamowni czy g-techem były?



były pomiary na hamowni wydruki gdzies mam z tymze auto juz wspomnieniem jest , jakiś czas temu do sprzedazy wystawiłem po wypadku, nawet chyba tutaj tez na forum pisałem o tym , niestety bym zbyt mocno rozbity zeby robic ,(ruszony słupek przedni dachu z lewej strony i tył kawałek brakowało) fotki po wypadku wrzuce jak zeskanuje bo ciągle przymierzam sie do zakupu cyfrówki teraz jest Avensis 2.0 D4-D w kolorze czarna perła i sedanie
  
 
jak dla mnie to D4-D jest jakieś takie słabe co innego D4....
  
 
D4-D
Czarna perła jak pisałem juz rocznik 2005




to w PL a w Fr gdzie przebywam ostatnio jest Honda którą mam w profilu paliwko tanie... moze inaczej napisze... wiecej sie zarabia tam a wiec na pojemnosc 3,0 mozna sobie pozwolic jest to ewenement wród hond bo była dla poprzedniego uzytkownika składana na zamówienie w salonie silniki 3,0 nie były montowane w tych modelach accorda podobno, pozatym jest jeszcze Cari E kombi `97 wersja Flash mojej zonki tez w PL


[ wiadomość edytowana przez: szmyk dnia 2006-12-22 13:04:36 ]