STATUSY - wróćmy do tematu

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco

Nie wiem jak inni moderatorzy forów, ale wydaje mi się mało praktyczne ręczne kontrolowanie statusów klubowiczów.
Widomo, że mało kto chce być Nowy jak już jest parę miesięcy w klubie. A na przeglądanie listy klubowiczów bynajmniej ja niemam czasu.
Moja propozycja jest taka.I poddaje ją pod ogólnę opinię.

Aby nie ingerowac w wew. regulaminy poszczególnych forów ( klubów).
Proponuję ustalić "progi".
I tu jest pole do popisu dla wszystkich.

Oto moja luźna propozycja:

Pierwszy próg 0 - 60 dni
Drugi próg 60 - 180 dni
Trzeci próg 180 - 360 dni
Czwarty próg 360 - 720 dni

A nazwy progów każdy będzie mógł sam sobie zdefiniowac.

Pozdrawiam

NOWY
- do 3 miesięc
  
 
No u nas (LKP) przyznajemy statusy nie za czas obecnosci na liscie, wiec dla mnie takie rozwiazanie nie pasuje
  
 
Dokładnie, i w HFP i w BD również staż w Klubie nie ma znaczenia. Liczy się raczej faktyczna aktywność na forum...
  
 
Cytat:
2005-09-20 23:32:44, MacTB pisze:
Dokładnie, i w HFP i w BD również staż w Klubie nie ma znaczenia. Liczy się raczej faktyczna aktywność na forum...



AMEN
  
 
Cytat:
2005-09-20 21:41:36, GSI pisze:
Aby nie ingerowac w wew. regulaminy poszczególnych forów ( klubów).


Tym pomysłem właśnie chcesz to zrobić - statusy są dostępne jedynie na forach klubów i to wyłacznie od ich inwencji zależy kiedy, jakie i gdzie przyznają - te statusy też widnieją jedynie na forach danego klubu i udzielając się na forum innego klubu nie widać wszystkich statusów - taka informacja zawarta jest jedynie w profilu użytkownika

nie rozumiem po co tworzyć jakiś sztuczny podział userów ? jedyny wyznacznik jaki wprowadziliśmy to ELITE1000 dla tych wszystkich którzy są z nami na MotoNews dłużej niż 1000 dni i aktywni conajmniej 3 miesiace wstecz
  
 
chyba, ze....
mod mialby opcje wyboru - albo automacik, albo recznie.
tak, wiem, ze to technicz ie trudniejsze - ale moze niektore fora chca miec taki uklad....
  
 
eee, dla mnie to pomysł do bani.
  
 
Cytat:
2005-09-20 21:41:36, GSI pisze:
Oto moja luźna propozycja:
Pierwszy próg 0 - 60 dni
Drugi próg 60 - 180 dni
Trzeci próg 180 - 360 dni
Czwarty próg 360 - 720 dni

A nazwy progów każdy będzie mógł sam sobie zdefiniowac.



Mozna by zrobic tez tak, jako innego rodzaju przydzielanie statusow, powiedzmy ze jako opcja do wyboru przez moderatora: dotychczasowy lub ten nowy, wg dni.

Jak w tym przypadku widzisz przydzielanie uprawnien? Tak samo jak przy obecnej wersji?

pozdr.