Djsunpover Moja Corolla

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich forumowiczow. Chcialbym zawitac do waszego grona Tak sie sklada ze od miesiaca jestem posaidaczem Toyoty Corolli. A wiec na poczatek krotki opis Samochodzik zakupilem od bardzo dobrego kumpla za naprawde male pieniadze !! Rok tego mego cuda do 1989 silnik 1.3 75KM. Wstawiony gaz. Rok temu silnik po generalnym remocnie, wymienione zawieszenie wydech rozrzad....doslowniesz wszystko Pochwale sie tez ze lubie glosna muze w samochodzie !! Mam 380 W RMS. Scena jest naprawde piekna !!
a tutaj dla was mas FILMIK mojego samochodu !! Jak sciagniecie nalezy to ropakowac i ogladac Czekam na opinie...
http://www.djsunpover.ultrahost.pl/toyota.exe

Pozdrawiam

[ wiadomość edytowana przez: Yaryś dnia 2005-09-28 14:15:55 ]
  
 
Cool
Szkoda tylko że wogóle nie słychać silnika, ale poza tym nagranie ok. No i oczywiście sama tojka niczego sobie

Witamy!
  
 
Witam

jeśli mógłbyś to wrzuc foteczki twojego autka
  
 
..foteczki beda po poludniu bo teraz jestem w pracy i nie mam ich na kompie
  
 
Jeeeeee witam kolejnego zadowolonego posiadacza super Corolli E9 mam tą samą pojemność ale silnik już na wtrysku i też muszę wymienić wydech
Filmik niezły, autko prezentuje sie super - to ja zapraszam na moją stronę poświęcona corolli E9: www.republika.pl/nane
  
 
tu wrzucaj fotki swego autka
  
 
OKEJ Ludziska!! chceliscie zdjecia to prosze !!


  
 
filmik zrobiony z pomyslem.akurat sam bede niedlugo coś montowac..poddaleś mi pomysł
fajny przbieg
  
 
tak ogolnie to wedlug mnie ten filmik jest na slabym poziomie. Juz nieglugo zrobie inny lepszy...mam pomysl ze kumpel bedzie jechal z boku krecil...do tego jakies bączki a no i najwaznijesza rzecz to laski w srodku w strojach kompielowych
  
 
o patrze kolega z suwałk
fajna fajna carineczka i bardzo zadbana
i ciekawy przebieg
  
 
Cytat:
2005-09-28 19:23:29, rsuhy pisze:
fajna fajna carineczka



Corolleczka
Cari czy Coroll- nie ważne. Najważniejsze,że fajniutka
  
 
no tak coroleczka oczywiście
taki mały kaprys
  
 
czekamy na premiere nowego filmu..ja swoj tez zrobie niedlugo
  
 
Widać też ladnie zadbana, prawie jak Madzi
  
 
Cytat:
2005-10-01 23:41:47, looqasch pisze:
Widać też ladnie zadbana, prawie jak Madzi