Jak zmienic klocki z tyłu w mk3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
MAM PROBLEM NIE WIECIE JAK ZMIENIC KLOCKI Z TYŁU W VW GOLF 96 r. 1,6 z ABS STARE KLOCKI BYŁY JUZ ZUZYTE A ZACISK HAMULCOWY NIE DAJE SIE SCISNĄC BO BLOKUJE DZWIGNIA OD LINKI RECZNEGO NA ZACISKU CZY MOZE TRZEBA JĄ ODKRECIC Z PRZODU CYLINDEREK W ZACISKU SIE COFA Z TYŁU JEST PROBLEM MOZE KTOS Z WAS TO ROBIŁ I MI PORADZI CO ZROBIC Z TYM FANTEM ?????

[ wiadomość edytowana przez: michu210 dnia 2005-10-06 12:07:30 ]
  
 
Cytat:
2005-10-06 11:42:02, michu210 pisze:
MAM PROBLEM NIE WIECIE JAK ZMIENIC KLOCKI Z TYŁU W VW GOLF 96 r. 1,6 z ABS STARE KLOCKI BYŁY JUZ ZUZYTE A ZACISK HAMULCOWY NIE DAJE SIE SCISNĄC BO BLOKUJE DZWIGNIA OD LINKI RECZNEGO NA ZACISKU CZY MOZE TRZEBA JĄ ODKRECIC Z PRZODU CYLINDEREK W ZACISKU SIE COFA Z TYŁU JEST PROBLEM MOZE KTOS Z WAS TO ROBIŁ I MI PORADZI CO ZROBIC Z TYM FANTEM ????? [ wiadomość edytowana przez: michu210 dnia 2005-10-06 12:07:30 ]

a moze sxciagniesz pierw linke od recznego
  
 
taz sciągnełem linke od ręcznego ale dzwignia w zacisku cofa sie do końca i opira sie na blokadzie która jest na zacisku a cylinderka nie da rady dalej cofnąc wygląda na to ze chyba trzeba tądzwignie odkrecic cofnąc cylinderek w zacisku ale boje sie to robic zebym czegos nie odegrał moze masz jakis link do strony o zmianie klocow w mk3 bo nie wiem co teraz zrobic przód było prosto wymienic a tył makabra
  
 
Cytat:
2005-10-06 12:15:52, michu210 pisze:
taz sciągnełem linke od ręcznego ale dzwignia w zacisku cofa sie do końca i opira sie na blokadzie która jest na zacisku a cylinderka nie da rady dalej cofnąc wygląda na to ze chyba trzeba tądzwignie odkrecic cofnąc cylinderek w zacisku ale boje sie to robic zebym czegos nie odegrał moze masz jakis link do strony o zmianie klocow w mk3 bo nie wiem co teraz zrobic przód było prosto wymienic a tył makabra


momencik popytam
  
 
cylinderek trzeba wkręcić zgodniez ruchem wskazówek zegara - w niektórych zaciskach na srodku jest miejsce na imbus
  
 
taz dzięki teraz już sobie poradze ::

[ wiadomość edytowana przez: michu210 dnia 2005-10-07 11:18:24 ]