306-warto?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
temat przeniesiony.
Cytat:
2005-10-08 00:47:51, MikeB pisze:
taa....nubira....tyle że służbowa - 200tyś przebiegu i wszystko mi trzeszczało A jak wrażenia z jazdy 306? coś ciekawego? (lepsze niż golf, albo polo? ) - wiem, jakie to forum, ale przecież bądźmy ludźmi trzeźwomyślącymi Przeglądam sobie i powoli musze podjąć jakąś decyzję, bo jak narazie to co tydzień mam nową koncepcję Więc...co myślisz o 306 w dieslu? Czy może benz+gaz? - niektórzy mają kłopoty z gazem, a niektórzy nie i w końcu nie wiem




Warto. IMHO, 306 ma jedna powazna przewage nad innymi autami w tej cenie - blacha!

nie rdzewieje i koniec, jak wiekoszsc pugow.
czy warto 1,9 D - noo, raczej tak, jesli lubisz diesle. Ten silnik slynie z trwalosci. Moze niech jakis uzytkownik sie wypowie.....
  
 
Cytat:
2005-10-08 08:37:14, adasco pisze:
temat przeniesiony. Warto. IMHO, 306 ma jedna powazna przewage nad innymi autami w tej cenie - blacha! nie rdzewieje i koniec, jak wiekoszsc pugow. czy warto 1,9 D - noo, raczej tak, jesli lubisz diesle. Ten silnik slynie z trwalosci. Moze niech jakis uzytkownik sie wypowie.....


Nie przepadam, ale nie chce się potem bujać z problemami z gazem

adres gdzie mógłbyś Adamie przenieść temat
nie znalazłem od razu bo ciężko się szuka - w wyszukiwarce trzeba po <3 znaki wpisać



[ wiadomość edytowana przez: MikeB dnia 2005-10-09 16:04:21 ]