Mam problem

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam
Jestem tu nowy, przegladnolem wczesniejsze watki ale w zadnym nie znalazlem odpowiedzi na nurtujace mnie pytanie.
Zakupilem ostatnio taki oto zestaw:
radio: Magnum MX
antena: Midland 18-244M (zysk: 1.5dB)
Szczerze mówiąc to jestem troche zly sam na siebie, chcialem kupic tani zestaw, sluzyc mi on mial glownie do zbierania informacji o patrolach , a tu lipa. moge rozmawiac z kierowcami tylko wtedy jak mam kontakt wzrokowy. czyli ok 1.5-2km. Co sadzicie o tym zestawie czy zeczywiscie jest to taki shit?? Moze antena zle zestrojona? Czy jezeli bym zmienil antene na jakas lepsza (prosze o jakies propozycje) to czy to cos by dalo ?
Z gory dziekuje za odpowiedzi
pozdrawiam Marcin
  
 
Niestety muszę Cię zmartwić. Wybrałeś sprzęt najtańszy, z najniższej półki, najsłabszy jaki można
Sprzedaj póki jest nowy i nie zniszczony, trochę stracisz, ale przy odrobinie szczęścia niewiele, dołóż i kup porządne radio, choćby najtańszego Unidena, czyli model 510, do tego jakąś przyzwoitą, dłuższą magnesówkę... Będzie to kosztowało więcej, ale będziesz naprawdę zadowolony.
Sam to przerabiałem na początku mojej przygody z CB czyli zaledwie pare miesięcy temu. Teraz mam już 3 zestaw i dopiero jestem usatysfakcjonowany