Licznik odwiedzin profilu

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Chciałbym widzieć ile razy mój profil został wyświetlony.

Coś na wzór licznika odwiedzin aukcji na allegro.
Licznik miałby być widoczny dla wszystkich oglądających i mógłby być umieszczony gdzieś na samym dole w rogu okna profilu.

Sprawa włączania i wyłączania go przez usera jest mi obojętna.

Jest mi to potrzebne tylko dla rozdęcia mojego i tak już mocno rozdętego ego.
  
 
Sołtysie, Tobie naprawdę baaardzo się nudzi (patrz "spis powszechny" w LOB'ie)
  
 
Cytat:
2005-10-19 10:41:15, Solltys pisze:
Chciałbym widzieć ile razy mój profil został wyświetlony. Coś na wzór licznika odwiedzin aukcji na allegro. Licznik miałby być widoczny dla wszystkich oglądających i mógłby być umieszczony gdzieś na samym dole w rogu okna profilu. Sprawa włączania i wyłączania go przez usera jest mi obojętna. Jest mi to potrzebne tylko dla rozdęcia mojego i tak już mocno rozdętego ego.


Bueheheheeh pękam ze śmiechu, mam nadzieje że to żart
  
 
Pomijając dowciapność mojej przewspaniałej puenty nie jest to żart, a raczej jeszcze jeden gadżet dla kogoś kto min 10 godzin dziennie siedzi na forum .
Wiecie dobrze, że dla maniaków forum każda dodatkowa opcja pozwala wyczytać coś między literkami - w tym przypadku zainteresowanie ogółu własną osobą.
To tak jak z nieodżałowanym licznikiem postów - wiem, wiem pamiętam, do czego to doprowadziło wśród plebsu -zalew pustych postów i wyscigi. No, ale to już kwestia kultury osobistej usera.

Pomysł jest luźny, teoretycznie niepotrzebny - do rozważenia.

My tu sobie będziemy rozważać, a Gromowładny pewnie i tak zaburczy z góry: NIE CHCE MI SIE....

ps.taaa nudzi mi się - praca śmiertelnie mnie nuży
ps.2 - tradycyjnie już mojej odpowiedzi nie widać na stronie głównej forum -widać post GDA


[ wiadomość edytowana przez: Solltys dnia 2005-10-20 07:55:09 ]
  
 
Cytat:
2005-10-20 07:53:16, Solltys pisze:
Wiecie dobrze, że dla maniaków forum każda dodatkowa opcja pozwala wyczytać coś między literkami - w tym przypadku zainteresowanie ogółu własną osobą.


Wszystko pięknie tylko zapomniałeś o jednym - każda taka dodatkowa opcja zwielokrotnia ilość zapytań do bazy a tym samym powoduje zwolnienie forum, które na dzień dzisiejszy jest już strasznie przeładowane właśnie "dzieki" takim gadżetom

Cytat:
My tu sobie będziemy rozważać, a Gromowładny pewnie i tak zaburczy z góry: NIE CHCE MI SIE....


Jesteś w błedzie - wyjaśnienie masz wyżej
  
 
Po pierwsze to wielki przy całym problemie - nie umrę z braku licznika

Po drugierzy takich problemach technicznych dodawanie czegokolwiek jest problematyczne i niejako zamyka wszelkie nowości na amen.
Nie można gdzieś przyszpilić i zakłódkować jakiegoś wątku z info w dziale "Propozycje" - nie wydurniał bym się wtedy na próżno -chyba że coś przegapiłem.

Dzięki za info.
  
 
Cytat:
2005-10-20 08:53:10, Solltys pisze:
Po drugierzy takich problemach technicznych dodawanie czegokolwiek jest problematyczne i niejako zamyka wszelkie nowości na amen.


absolutnie nie - tylko wybacz muszą to być nowinki które będą użytkowe a nie niszowe - ile userów będzie korzystać ze sprawdzania ile ich profil sie wyświetlił ?

Cytat:
Nie można gdzieś przyszpilić i zakłódkować jakiegoś wątku z info w dziale "Propozycje" - nie wydurniał bym się wtedy na próżno -chyba że coś przegapiłem.


Możesz jaśniej ? bo nie wiem o co chodzi?
  
 
Szpila - wątek podwieszony
Kłóda - wątek zablokowany

Chodziło o krótkie info co można co nie jeśli chodzi o zmiany
np. W grę nie wchodzą bajery zwiększające ilość zapytań do serwera ponieważ tenże ledwo piszczy

Reszta dla mnie zrozumiała

Nie ma co drążyć
Jak dla mnie EOT