Białe zegary - Nivka

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
pytanko do Kacpra97 próbowałem sciagnąć białe zegary do Nivki ale są bardzo niewyrażne. Dlaczego i cóż zrobić żeby je mieć?
 
 
Skoro pytanie do Kacpra,to przecież podany jest meil,GG,można tu na Motonews priva wysłać do Niego,po co zakładać nowy wątek i robić bałagan?Pozatym podpisywac się proszę bo z anonimami jakoś ciężko sie rozmawia.
Zamykam temat.
Mozna się dopisac do któregos z tematów niżej:
Zegary1
zegary2
  
 
widze że Grześ zablokował temat.... i bardzo dobrze zrobił....
po pierwsze jeśli do mnie pytanie to proszę na PM lub mail lub telefonicznie postaram się pomóc ...
po drugie tematy zegarowe były już poruszane na forum ( linki podał Grześ) i nie ma sensu zaczynać nowego.....wystarczy skorzystać z wyszukiwarki ....
Po trzecie i ostatnie......
LUBIĘ WIEDZIEĆ Z KIM ROZMAWIAM więc prosze podpisywać się pod postami

Co do zegarów to Konradowi wysłałem pliki corela w wersji 8 i 9 i takie pewnie są na stronie Klubowej
Jesli ktos będzie chciał w innym formacie bardzo prosze pisać na PM lub mail - postaram się wysłać
Do dalszej dyskusji zapraszam do tematów podanych przez Grzegorza.


  
 
Panowie nie blokujmy takich wątków
kolega ma problem ze ściągnięciem zegarów z tego co rozumiem
Aby prawidłowo pobrać białe tarcze należy kliknąć na nie i dać "Zapisz jako" - ściagną się wtedy pliki programu Corel 8.0 oraz dodatkowe czcionki które należy zainstalować dla ich poprawnego wyświetlania(wszystko jest opisane w pliku Readme)
Pozdrawiam

Konrad
  
 
Cytat:
2003-03-27 09:33:43, Konriii pisze:
Panowie nie blokujmy takich wątków
kolega ma problem ze ściągnięciem zegarów z tego co rozumiem (...)



Jakich wątków ???? przecie wszystko zostało napisane .... ma problem to pisze w temacie już istniejącym .... po to jest wyszukaj....

  
 
poza tym wystarczyło zadać pytanie na priva, a nie uruchamiać nowy wątek.
Grześ, popieram.