Rozruch forum

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Poniewaz jestem nowy to zapytuje czy probowaliscie juz jakos rozruszac forum : Jest tu troche osob ale moglo by byc wiecej.
Nie wiem czy to dobry pomysl, ale moze byc tak kazdy wydrukowal kilkanascie ulotek z jakaś reklama i idac gdzies ulica przy okazji wkladal za wycierczke Peugeot'ow. Moze ta jedna osoba na 10 wejdzie i zacznie sie aktywnie udzielac, a to zawsze cos.
Prowadzac kiedys forum z kumplami tak wlasnie robilismy, tyle ze ulotki zostawilismy na stole z ogloszeniami i faktycznie ruch sie powiekszyl.

Macie jakies propozycje :
  
 
ulotki - niezly pomysl, tez juz to praktykowalem.
Ja najwieksza szanse widze w przyciagnieciu tu ludzi z klubu peugeota, ktorzy nie wiem po jakie licho trwaja przy archaicznej liscie mailowej. Gadalem z webmajstrem juz wielokrotnie - i z "ich" strony na gadaniu sie zwykle konczylo.
  
 
wlasnie... Jak wyciagnac ludzi z listy? to jest pytanie i tu ulotki nie pomoga A moze sie w koncu ktos znajdzie z umiejetnosciami pozwalajacymi stworzyc lebsajta?
  
 
mysle tez, ze powinnismy zorganizowac sie rowniez w regionach - i na spotach informowac sie o forum, tak jak mialo to miejsce po łódzkim spocie. Byly az 3 osoby, i juz mamy nowego kolege na forum
  
 
No dokładnie, żeby nie to to do dziś nie widziałbym że istnieje to forum, a tak milo bo wygodniej . Moze faktycznie trzeba organizowac jak najwecej takich spotkan, zawsze ktos przyjedzie i zawsze zwerbuje sie nowa osobe...
  
 
Ale system ulotek też nie był by taki zły
Jest wiele osób co ma internet ale nawet nie wiedzą lub siętym nie interesowali, że coś takiego jak kluby czy forum istnieje

A żeby tych z klubu tu ściągnąć to można by zaproszenia każdemu z osobna wysłać na maila bo też mogą nie wiedzieć że to forum istnieje. Nie widziałem przynajmniej jakiegoś linku do tego forum.

A tak przy okazji, coś się nie mogę tam zarejestrować
Wypełniłem formularz i do tej pory nie widzę siebie tam
  
 
bo to trwa.... Normalka. tak po prostu jest
  
 
Cytat:
2005-12-02 17:22:57, adasco pisze:
bo to trwa.... Normalka. tak po prostu jest



Jeśli to odpowiedź dla mnie to, to trwa już 4 miesiąc
  
 
nooo, samo dodanie linka do naszego forum trwalo dluzej....
nie wymagaj
dzialaja z szybkoscia listy dyskusyjnej
  
 
wow! dodali link do forum
  
 
taaa, sukces. tylko po lroku
  
 
lepiej pozno niz wcale tyle ze powinni go bardziej ukryc co by nikt nie zauwazyl...
  
 
czyli co ? czekamy ?
  
 
Cytat:
2005-12-03 18:01:04, Focus pisze:
lepiej pozno niz wcale tyle ze powinni go bardziej ukryc co by nikt nie zauwazyl...



Chyba jest wystarczająco schowany bo ja nie znalazłem
  
 
Haj chłopaki!!!! ja was chwilowo moge informować jedynie o grubosci warstwy kurzu na moim pugu - to sie nie odzywam.. ale ....moze by tak jakąs nową stronkę?oferuję profesjonalne usługi ....moze cos sie rozrusza?
  
 
Cytat:
2005-12-03 21:03:07, keisim pisze:
oferuję profesjonalne usługi


za ile?
  
 
za dziekuję i buziaka
  
 
hmm mniam co rozumiesz poprzez zwrot: "oferuję profesjonalne usługi "? tworzysz lebsajty?
  
 
tak tworza sie niezdrowe zwiazki pomiedzy mezczynami...
  
 
tak dla scislosci (swiezy jestes i nie wiesz) keisim to kobietka...