Filmy,Muzyka ,Ksiażki.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
kierna panowie polecam wam taki zestaw:
film-Revolver
ksiazka-Nitche - Antychrzescijanin
muzyka - rootwater

niesamowitosci


macie jakies ulubione swoje filmy, muze ,ksiazki?
  
 
ta ksiazka to autorstwa Fryderyka Nietsche??
  
 
Cytat:
2005-12-07 23:10:32, ALLka pisze:
ta ksiazka to autorstwa Fryderyka Nietsche??

yeeees i czerpał z niej swe "podwaliny " ustrojowe faszyzm włoski hiszpanski oraz niemiecki nazizm , warto ja przeczytac by zrozumiec dlaczego cos tak durnego jak faszyzm mogło wogole zaistniec
  
 
Cytat:
2005-12-07 23:15:11, arsen pisze:
yeeees i czerpał z niej swe "podwaliny " ustrojowe faszyzm włoski hiszpanski oraz niemiecki nazizm , warto ja przeczytac by zrozumiec dlaczego cos tak durnego jak faszyzm mogło wogole zaistniec

wiem, wiem cos o tym pan A. interpretowal to dla siebie i to co Nietsche glosil zostalo wykorzystane dla ochydnej idei
  
 
e jakby nie było ksiazka fajna
  
 
hmmm.

1. Od lat moim ulubionym filmem jest Kiler
2. Ksiazek zbytnio nie czytam, a to co w ostatnim czasie przewinelo sie przez moje lapki to "Ostatni Przejazd - opowiescie o mistrzu Kuligu", ksiazka o Januszu. K , bardzo przyjemna lektura, mozna sie o nim wszystkiego dowiedziec.
3. Z myzyki lubie ATB, Foggy, Kosmanova ale inna muzyke tez z przyjemnoscia slucham oczywiscie poza wszelkiego typu metalami, tylko glowa mnie boli od tych wrzaskow . Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2005-12-08 22:38:23, CzapCzap pisze:
oczywiscie poza wszelkiego typu metalami, tylko glowa mnie boli od tych wrzaskow . Pozdrawiam


eeeeeeeeee tam marudzisz
  
 

a ja polecam wam taki zestaw:
film- francuski, nieliczne amerykanskie - glownie ogladam komedie i sensacje. Film ma przede wszytskim bawic, ale musi to bys zabawa na jakims poziomie, "nieco" wyzszym od glupi i glupszy
ksiazka- co to jest ksiazka?
muzyka - DM i podobne klimaty, lata 80-te, plus stary rock, plur mieszanka gatunkowa wg wlasnego uznania. Normalnie jak salceson. Od Moby'ego do Mahlera.
  
 
Książka - "Myśląc"davida Lodge'a
Film - wszystkie Almodovara (oprócz Kiki)
Muzyka - ostatnio Poets Of The Fall....

  
 
Cytat:
2005-12-12 00:13:53, spjonka pisze:
Almodovara


ta porozmawiaj z nia mnie zafaaaascynowało......
  
 
Bo do tego typu filmów trzeba dojrzeć, wuahahahah.


[ wiadomość edytowana przez: spjonka dnia 2005-12-12 21:24:52 ]
  
 
Cytat:
2005-12-12 21:17:44, spjonka pisze:
Bo do tego typu filmó trzeba dojrzeć, wuahahahah.

znaczy dlatego chciałas ten opis filmu?? :|

  
 
jeezzz. Almodovar. dla mnie dramat. Nie da sie patrzec, ale to rzecz gustu. Ja natomiast trawie Kusturice. A jak mam jeszcze do tego w tle Bregovicia i flaszke chaluparskiej 70 vol... oj, to juz jest ogladanie na calego. Polecam sprobowac.
  
 
Cytat:
2005-12-12 22:02:31, adasco pisze:
flaszke chaluparskiej 70 vol...

  
 
Cytat:
2005-12-12 22:02:31, adasco pisze:
jeezzz. Almodovar. dla mnie dramat. Nie da sie patrzec, ale to rzecz gustu. Ja natomiast trawie Kusturice. A jak mam jeszcze do tego w tle Bregovicia i flaszke chaluparskiej 70 vol... oj, to juz jest ogladanie na calego. Polecam sprobowac.




Hyhy, Czarno kot, biały kot wymiata.

"Pit Bul Pit Bul Teriieeer!"
  
 
warto poczytac
  
 
Cytat:
2006-02-23 23:47:14, arsen pisze:
warto poczytac



To mi wpadlo w oko Klik
  
 
To jak ktoś tam będzie nas reprezentował?? Może dzięki temu zapiszą się na to forum słuchacze i będzie ten upragniony ruch i nie myślę wcale o kiosku.
DEx
  
 
e no ja sie pochwale ze zakupiłem sobie ostatnio swietna ksiazke ma 1220 stor i jest to kalendarium II wojny swiatowej poprostu swietna
  
 
No a ja 10dni temu zamówiłem książkę w WWW.pwn.pl do biologii komórki, za kosmiczną cenę, jak na książkę i ciągle jej mi nie przysłali a jutro mam z tego zajęcia.
DEx