>>>Filmiki, mp3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
proponuje wrzucac tu ciekawe filimi niekoniecznie związne z toyotą

http://vw2.info/a/niezly_kolo.wmv

http://niezadowolony.rencista.patrz.pl/
  
 
Dziwna, ale interesująca historia... To jest reklama samochodu z Wielkiej Brytanii. Kiedy skończyli zdjęcia do clipu, montażysta zauważył, że coś porusza się razem z samochodem, jakby mglista postać.
Okazało się, że ta osoba została kilka lat wcześniej zabita dokładnie w tym miejscu. Reklama nie została nigdy wyemitowana w telewizji z tego właśnie powodu.

Patrzcie się na przód samochodu w momencie jak wyjeżdża zza drzew, a zobaczycie białą mgłę przed samochodem, która za nim podąża... Trochę straszne!

Czy to jest duch, czy zwykła mgła? Nie wiadomo... Jak będziecie głośno słuchać dźwięku podczas oglądania, usłyszycie nawet głos kamerzysty, jak szepce coś o tym pod koniec spotu.
Straszne, ale fajne!

TUTAJ

P.S Rencista jest cool , nawet w nosie dlubie przed kamera
  
 
O qr...a CzapCzap, mało pikawa mi nie wyskoczyła
  
 
Cytat:
2005-12-19 18:35:42, marcin032 pisze:
O qr...a CzapCzap, mało pikawa mi nie wyskoczyła



Szczerze mowiac, ja jeszcze tego nie obejzalem a Twoj post mnie jeszcze bardziej odstraszyl

Edit: Wlasnie obejzalem MOCNE !!!

[ wiadomość edytowana przez: CzapCzap dnia 2005-12-19 21:37:31 ]
  
 
Cytat:
2005-12-18 23:32:09, CzapCzap pisze:
Dziwna, ale interesująca historia... To jest reklama samochodu z Wielkiej Brytanii. Kiedy skończyli zdjęcia do clipu, montażysta zauważył, że coś porusza się razem z samochodem, jakby mglista postać. Okazało się, że ta osoba została kilka lat wcześniej zabita dokładnie w tym miejscu. Reklama nie została nigdy wyemitowana w telewizji z tego właśnie powodu. Patrzcie się na przód samochodu w momencie jak wyjeżdża zza drzew, a zobaczycie białą mgłę przed samochodem, która za nim podąża... Trochę straszne! Czy to jest duch, czy zwykła mgła? Nie wiadomo... Jak będziecie głośno słuchać dźwięku podczas oglądania, usłyszycie nawet głos kamerzysty, jak szepce coś o tym pod koniec spotu. Straszne, ale fajne! TUTAJ P.S Rencista jest cool , nawet w nosie dlubie przed kamera



Czap Czap powyższy tekst sam wymyśliłeś czy już był gdzieś ??

Ja tu czekam na tą mgłę................. a tu mi wyłazi to coś
Brat prawie się udusił ze śmiechu po tym jak mnie zobaczył
  
 
Cytat:
2005-12-19 23:03:57, looqasch pisze:
Czap Czap powyższy tekst sam wymyśliłeś czy już był gdzieś ?? Ja tu czekam na tą mgłę................. a tu mi wyłazi to coś Brat prawie się udusił ze śmiechu po tym jak mnie zobaczył



Skopiowalem z innego zrodla

Mi serducho tez o malo z klaty nie wyszlo
  
 
> Troszkę inny drift <
  
 
Cytat:
2005-12-26 22:15:47, Spro-ket pisze:
> Troszkę inny drift <



Juz kiedys widzialem , dobre

A tutaj troche wypadkow z Wegierskich Rajdow ,fajne
Klip
  
 
>>> Drift <<<
>>>Trasa Rajdu<<<

[ wiadomość edytowana przez: sterciu dnia 2005-12-27 06:12:48 ]
  
 
Cytat:
2005-12-27 06:08:16, sterciu pisze:
>>> Drift <<<



Coś mi to nie działa
  
 
fakt drift nie hula..popraw


[ wiadomość edytowana przez: Yaryś dnia 2005-12-29 23:27:33 ]
  
 
wow, chyba mial szczescie
Kilk

A tego sie smialem dosc dlugo Calibra Team, teledysk ponizajacy Wiejskie calibry i ich wlascicieli. Niektorym moze sie to wydac zalosne, ale nie dbam o to.
  
 
stare ,
Dla opla to jest takie porzekadło ...
ten co ma opla ...
  
 
Cytat:
2005-12-31 01:11:41, Spro-ket pisze:
stare , Dla opla to jest takie porzekadło ... ten co ma opla ...



...ten ma hopla A będąc w temacie, znacie niemieckie powiedzenie ???
Jeśli nie stać Cię na niemiecki samochód, to kup sobie opla
  
 
Cytat:
2005-12-31 14:56:56, marcin032 pisze:
...ten ma hopla A będąc w temacie, znacie niemieckie powiedzenie ??? Jeśli nie stać Cię na niemiecki samochód, to kup sobie opla


Kadety to podobno już w katalogach korodowały
  
 
Cytat:
Kadety to podobno już w katalogach korodowały



Dobre
  
 
Praktyczne porady wujka Spro-keta

Popołudnie
  
 
Nieziemsko lata

Klik
  
 
  
 
5`cio litrowe V10, ponad 500KM i mnostwo mnostwo elektoniki robi swoje ... elektroniki, ble