Skoda Octavia 4x4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Heyka, czekalem z przedstawieniem swojego samochodu bo myslalem ze bede mial jakies konkretniejsze foty, jednak nie zanosi sie na to, wiec zamieszcze to co mam a jak ktos bedzie zainteresowany to pozniej moge sprobowac cos jeszcze wrzucic.



dokonane modyfikacje:

*chiptuning ze 150 KM na [+/-] 200 KM (VTG), niedługo ponowna korekta po której powinna uzyskać 210 KM. Jeśli chodzi o tuning zewnetrzny, mój skarb dostał brewki, lotkę, chromy na lusterkach klamkach i swiatlach tylnych. W srodku ciagle jakies zmiany, był karbon, teraz szukam czasu na zamontowanie imitacji aluminium.

opis systemu audio:
*Jednostka sterująca Nakamishi, wzmacniacz, skrzynka JBL, glosniki fabryczne.
Jak każdy wie, tuning uzaleznia, to dopiero poczatek prac nad moim ''czarnym koniem''. W planie jeszcze duużo modyfikacji jak np. wydech (80 mm po obu stronach, ale szukam dobrego wykonawcy), jak bedzie kasa to skrzynia biegów od VW Bora (6 biegów), hamulce od Audi TT, a marzeniem które może kiedyś spełnie jest mocniejsza turbosprężarka..
  
 
oj podoba mi sie twoja skoda
jak mozesz to podzuc pare innych fotek
chetnie bryknal bym sie takim cacuszkiem
  
 
hehe dzieki, z tego co widzialem to Skody nie za bardzo ci sie podobaja, ale wiekszosc ludzi zmienia zdanie jak sie tym przejada i zobacza ze Skoda tez ma mozliwosci :]
  
 
Heh taz tak ma ze jak jest ktos nowy to wszystko mu chwali a pozniej co innego jest i mowi Heh a tak na serio to zazdroszcze tylko kombiaka bo jest pakowny kolor tez wysmienity ale przyznam sie szczerze ze zdecydowanie wolałbym z tym silnikiem toledo bo mi sie toledo podoba ale ogolnie silnika mozna pozazdroscic
  
 
jesli ta skoda ma powyzej 190 kucy i naped na 4 kola to ja z niej nie wysiadam
  
 
Cytat:
2006-01-03 20:36:52, uszek pisze:
Heh taz tak ma ze jak jest ktos nowy to wszystko mu chwali a pozniej co innego jest i mowi Heh a tak na serio to zazdroszcze tylko kombiaka bo jest pakowny kolor tez wysmienity ale przyznam sie szczerze ze zdecydowanie wolałbym z tym silnikiem toledo bo mi sie toledo podoba ale ogolnie silnika mozna pozazdroscic


Uszek gasisz sie Ty matolku jeden no
  
 
Cytat:
2006-01-03 20:38:32, taz pisze:
Ty matolku jeden no





taz to ci sie udalo
  
 
Cytat:
2006-01-10 18:19:50, saseta pisze:
taz to ci sie udalo


a dziekuje
w sumie to chyba juz na palcach nie policze ile to kopow mi sie nazbieralo od współ moderatorow
moze pare mi podarujecie cio?