Mam problem z wymiana radia w Corsie B

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wiajcie i znowu mam problem. Zablokowalem seryjnego blaupunkta w aucie i chcialem go wymienic na nowszego z Vektry. Problem polega na tym ze ten w Corsie nie chce wyjsc. Odpiolem zatrzaski na bokach , odkrecilem popielniczke i nic cos go trzyma a bioje sie na sile wyrywac zeby czegos nie polamac.Pomocy co to moze byc ? Jak je wyciagnac?
  
 
uwazaj bys do nie wyrwal a jak blokles kazdy ma karte kodowa z kode a czy nie jest kradzione . tak na marginesie z tylu radia jest srubka 6 z nakretka kiepskie dojscie kluczyk 10
  
 
hej!!! moim zdaniem nie odpiales wszytkich tych haczykow co trzymaja to radio!!! mialem ten sam problem ja sie mordowalem z radiem pol godziny i nie moglem wyjac a moj qmpel zrobil to w 5 min wiec spróbuj jeszcze raz !!! a radio nie jest przykrecone ta sroba tylko kieszen w ktorym jest radio i po wyjeciu radia zalecilbym ci wyjecie tej kieszeni!!!
  
 
a jak wyjmiesz tego blaupunkta to co z nim zrobisz? bo jak cos jestem chetny
  
 
Witajcie i dzieki za pomoc okazalo sie ze radnio nie chce wyjsc bo kable tak ciasno w kostce siedza awlasciwie to kostka
No nic udalo sie ale teraz nie dziala wyslwietlacz tz wyswietlacz dziala ale jak sie radio wlaczy to nie wyswietla danych z radia ale to nie problem hm przezyje jeszcze raz dzieki za wszystkie pomysly.
  
 
własnie ... wie moze ktos co zrobic zeby mi wyswietlało dane z radia ??
  
 
nie kazde radio wspolpracuje z TIDem czyli tym wyswietlaczem co pokazuje godz date/rds i temp. zalezy jakie masz radio
  
 
aha .. a radio mam Philipsa SC201 .. i jak włacze radio .. to znika mi data ...
  
 
to musisz przy kostce to odpiac ale nei pamietam ktory to kabel byl. Bo widac nie czyta ci rds.
  
 
pomocy nie moge wyciagnoc orginalnego radia z corsy jest zablokowane a nie mam tych przyrzadow do odblokowania tych chaczykow
  
 
goglowałes?
http://forum.opel24.com/viewtopic.php?t=2040

http://forum.opel24.com/viewtopic.php?t=4001

[ wiadomość edytowana przez: pionaj dnia 2009-02-15 08:34:36 ]
  
 
Podepnę się pod ten temat.
Udało mi się ostatnio wyciągnąć radio oryginalne.
Podłączyłem nowe i działało, potem trochę na siłę próbowałem je włożyć (kostka z tyłu trochę blokowała). Generalnie nie było słychać żeby coś trzasło czy coś, ale radia nie można już włączyć. Nie działa też górne wewnętrzne oświetlenie.
Radio generalnie jest sprawne (sprawdzone w aucie kolegi), ale pozostaje pytanie, co mogło się stać?
W środku kable nie wyglądają na uszkodzone, ale jednak coś musiało się stać, że radio i lampka przestały działać. Ciekawe czy w ogóle kable od lampki przechodzą tam obok radia.
  
 
Mam ten sam problem co gramm, może ktoś coś poradzić ?