Znaczki klubowe ?//

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam pytanko czy jest mozliwe uzyskanie np. logo klubu w formie naklejki koszulki czapki itp.bo jeslinie ma czegos takiego to warto by wprowadzic, abysmy mogli sie rozpoznac na drogach naszego kraju, co myslicie o tym
  
 
Mart ja się tylko zastanawiam nad tym czy my mamy jako tako klub. Toyotowe forum to jedno z wielu na Motonews. A swoją drogą projekt strony mam...trzeba tylko logo wymyślić i umieścić na serwerze...ale to z rogackiem trzeba gadać bo podobno miał wolną domenę. Ja bym chciała np. naklejkę i z przyjemnością nakleiłabym na Corollcie - tylko z tego forum bo jest moim ulubionym
  
 
to proponuję konkurs na logo klubu. wrzucajcie tu swoje projekty
  
 
Cytat:
Mart ja się tylko zastanawiam nad tym czy my mamy jako tako klub. Toyotowe forum to jedno z wielu na Motonews



Może jedno z wielu ale za to najlepsze
A tak poza tym to wg mnie pomysł jest bardzo dobry. Nawet gdyby nie udało się założyć klubu to przynajmniej można by się poznać gdbyby się kogoś spotkało "w trasie"
  
 
Niech w logo bedzie zarys Carinki E
  
 
Pomysł jak pomysł .
ale niedługo będzie kilka naklejek z różnych forumków
Może poprostu coś z nazwą :
"forum - toyota" , albo
"toyotopasjonat"
  
 
Z rozpoznaniem się na drodze to prawda.Często kręce się po Polsce i czasem wydaje mi się ,że stoje na czerwonym obok kogoś z forum ale.....
Pozdrawiam
  
 
Ponawiam apel rogacka - proszę o projekty logo. Strona jest w sumie gotowa ale brakuje naszego znaku rozpoznawczego. Plisss...
  
 
Cytat:
2006-01-26 19:37:07, madzia_83 pisze:
Ponawiam apel rogacka - proszę o projekty logo. Strona jest w sumie gotowa ale brakuje naszego znaku rozpoznawczego. Plisss...


To może autor pomsłu zapoda pierwszy ?
  
 
niestety nie mam pojęcia o grafice itp. wsięc ja nie zapodam
  
 
Ale masz ładną karykaturę rolci
  
 
Cytat:
2006-01-27 07:31:32, Kafi pisze:
Ale masz ładną karykaturę rolci



Nieee Kafi :> Gosciu je rysuje na zamówienie i kosztuje to trochę...
  
 
postaram sie cos wymyslic, ale nie obiecuje ze bedzie to cos wspanialego.

Moze takie logo pod moim nickiem

[ wiadomość edytowana przez: Mart78 dnia 2006-01-27 22:28:41 ]
  
 
Mart tylko nie TKP proponuję coś w jasnym kolorze z elipsami Toyoty lub z np. Corollką czy Ave...
Zapodawać chłopaki
  
 
Cytat:
2006-01-28 15:59:39, madzia_83 pisze:
Mart tylko nie TKP proponuję coś w jasnym kolorze z elipsami Toyoty ...


Kolory pewnie i tak ostatecznie będą musiały być różne jeśli skończy się naklejkami (różna kolorystyka lakierów sam.)
Nie mam narazie weny na jakieś kształty , ale uważam że powinno nawiązywać do marki Toyota , a nie do klubu czy strony netowej.
  
 


moze cos takiego tylko zamiast headquarter, motonews?? lub cos w tym stylu
  
 
Cytat:
2006-01-28 18:00:57, maciass pisze:
moze cos takiego tylko zamiast headquarter, motonews?? lub cos w tym stylu



maciass, moim skromnym zdaniem, to jest ZAJEBISTE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Popieram ten projekt
  
 
Moim też
tylko...kurcze jakby to na aucie wyglądało jako naklejka??
  
 
Cytat:
2006-01-28 20:40:16, madzia_83 pisze:
tylko...kurcze jakby to na aucie wyglądało jako naklejka??



SUPER!!!
  
 
Calkiem fajne jesli chodzi o logo na stronke, ale na samochod przydaloby sie cos innego i z adresem stronki