Nareszcie przyjechala:) nowa Astra II w klubie:)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam wszystkich
az trudno uwierzyc ale 4 miesiace szukalem i kupowalem autko problem za problem...
zostalem lojalny firmie i zakupilem Astra II
silniczek co prawda 1,6 75KM ale daje rade, ladny moment dobrze pcha autko od niskich obrotkow
3drzwiowa czarna metallic, wersja na 100 firmy
1999 i przebieg 90 tys cudnie zachowana, mam nadzieje ze zostanie ze mna na dluuugo
kilka fotek w profilu ale jak zrobi sie ladniejsza pogoda to zrobie cala "sesyje" i zamieszcze tutaj
pozdrawiam klubowiczow
  
 
no fajna astra powodzenia zycze niech dobze smiga daj jakies wieksze fotki bo nic nie widze
  
 
Gratuluje zakupu!!
  
 
fajoska astra tez nad Taka mysle bo z mojej juz nic nie bedzie
ale póki co nawet mnie nei stac aby na Raty taka wziac
ech...
oby dobrze słuzyla
  
 
Gratuluję

ten sam rocznik co u mnie
100edition

chciałeś 3 drzwiową,czy akurat taka się trafiła?
  
 
Cytat:
2006-01-29 17:52:42, Grzesiek pisze:
Gratuluję ten sam rocznik co u mnie 100edition chciałeś 3 drzwiową,czy akurat taka się trafiła?


powiem tak, szukalem auta zadbanego auta po 4 miesiacach niewiarygodnego pecha chcialem cos zadbanego no i w miare ciekawego na pewno wole 3d od 5d, silniczek niby slaby ale ekonomiczny, raz sprawdzilem na razie i 8 literkow w zime, az milo
na poczatku szukalem A4 , A3 ale wszystkie byly starsze o 2,3 lata i z wiekszym duzo przebiegami, potem szukalem vectr ale z 99 roku wychodzilem troszke za drogo, wiec zostala asterka, japonce w niemiec nie sa zbytnio tanie
no to skrocona historyjka
  
 
gratuluje wyboru-tapicerka jak u mnie -ja mam edition2000 automat ,5/4 101 PS jest spoko
  
 
gratuluje też czegoś takiego szukałem, potem kaski zabrakło i nie zmieniłem autka, a pod koniec wakacji jadę po Astrę Coupe I pewnie też czeka mnie długie szukanie Pozdrowionka

PS. Ja mam ten sam silnik w Astrze F Caravan i uważam że jest totalnie mizerny i zdecydowanie za słaby... Pół godziny zajmuje wyprzedzanie po zredukowaniu na IV bieg, a na III niewiele krócej...
  
 
Cytat:
2006-02-23 19:21:37, Michaello84 pisze:
gratuluje też czegoś takiego szukałem, potem kaski zabrakło i nie zmieniłem autka, a pod koniec wakacji jadę po Astrę Coupe I pewnie też czeka mnie długie szukanie Pozdrowionka PS. Ja mam ten sam silnik w Astrze F Caravan i uważam że jest totalnie mizerny i zdecydowanie za słaby... Pół godziny zajmuje wyprzedzanie po zredukowaniu na IV bieg, a na III niewiele krócej...


ja mam 1,6 16V czyli 101 PS i nie narzekam-tyle ze nastepne autko bedzie w dislu i tu musisz miec conajmniej 2,0 (a moze tego tak nie czuje bo tu se zadko wyprzedza tak jak to w pl jest-niema 126p
  
 
Cytat:
2006-02-23 19:21:37, Michaello84 pisze:
gratuluje też czegoś takiego szukałem, potem kaski zabrakło i nie zmieniłem autka, a pod koniec wakacji jadę po Astrę Coupe I pewnie też czeka mnie długie szukanie Pozdrowionka PS. Ja mam ten sam silnik w Astrze F Caravan i uważam że jest totalnie mizerny i zdecydowanie za słaby... Pół godziny zajmuje wyprzedzanie po zredukowaniu na IV bieg, a na III niewiele krócej...


no moze fakt rakieta to nie jest, ale zawsze lepiej od zajezdzonej Vici A na gazie co miala pewnie z 20 s do 100 ,
Astra Coupe...ahh... cudo, ale troszke kaski zabralko, chyba ze kupic zajezdzonego ale to w gre nie wchodzilo moze nastepnym razem jakies 2,2 Dti w Coupe
  
 
No troszeczkę wolna jak dla mnie. Ogladałam taką ale się zdenerwowałam na jeździe próbnej już hihi