Problemik

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Kupiłem Sobie nowy samochód jest to troszke nowsza santana. (zaraz zaktualizuje profil)
Posiadam radio cdx-2000c sony.Moja wczesniejsza instalacja car audio
tzn. Przód Głośniki Hertz Dsk 165 + tweetery.Tył MAGNAT CAR FIT 132 + Wzmak American Audio + Tuba basowa(jakas giełdowa) była wystarczająca jak dla mnie.
Teraz z Tyłu mam buszmany a z przodu titany.
Jedyne co zostało z poprzedniej inst. to głośniki z przodu hertza i radio. Mam więc dylemat:
1 pytanie opłaca się wrzucać te głosniki do tyłu na półke? musiałbym przerabiać drzwi bo z przodu wchodzą głośniki 4x6. wiem ze te glosniki raczej do przodu ale przeszła mi taka mysl hertz do przodu i kupuje jakieś głośniczki 4x6 na przod.
Prosze wiec o radę

2 rzecz to ze mam standardowe podłaczenie radia i gdy przygłosze je gaśnie i włacza za chwilę ponownie. czego to moze byc sprawka? muszę go słuchać naprawde cichutko inaczej restart
czego to przyczyna?

Wiem ze jestem noobem ale od tego jest forum i znawcy zeby zapytać Z góry dzięki. jesli naruszyłem proszę o delikatną karę

P.S niechciałem zakładać 2 postów tylko w jednym odnośnie instalacji i problemu z radiem
  
 
To ze radio gasnie to prawdopodobnie kiepskie połoczenie zasilania Po prostu radio dostaje za mało pradu Wymiana kabli na grubsze powinno pomoc... we posprawdzaj połoczenia kabli wszystkich moze gdzies sie poluzowało cos np. przy skrzynce bezpiecznikow
Co do montazu głosnikow to hertz to bardzo fajne głosniczki i szkoda zeby sie marnowały... Zawsze mozna zrobic panele z mdf-u i w nich umiescic głosniki Koszt niewielki a napewno bedzie lepij grac niz z tyłu