OPOLSKIE ------------------- SPOTKANIA OKP

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
nie dziw ze malo ludzi jest z Opolskiego kiedy nawet niema takiego watku regionalnego------
-ma on na celu zblirzenie i zwiekszenie liczby czlonköw z woj. Opolskiego aby w przyszlosci (byc moze niedalekiej) zorganizowac spot a potem zlot ogölnopolski OKP w Opolskiem


ZAPRASZAMY
  
 
heh.. no jestem ciekaw... powodzenia
  
 
No ciekawe co z tego wyjdzie z tego co wiem to jest nas niewielu
  
 
nie chodzi ile nas jest w tej chwili tylko ile nas moze byc w przyszlosci

PS:jestesmy najmniejszym woj.w ogule-wiec niema sie co wstydzic jak by co
  
 
siemka mysle ze cos dla opolanin sie przyda wiec jak najbardziej popieram
  
 
witam cie na forum OKP---mysle ze znajdziesz cos dla siebie,mimo ze masz VW narazie

prosze prosze KLB rodzinne me strony
  
 
no siema siema ziomus widze ze nasi tu sa)) to dobdiepozdro
  
 
radio opole znacie to i ten konkurs tez
W- jak wibrator
  
 
a moze spot ?
  
 
no narazie sie niezapowiada za malo aktywnych klubowiczy na naszym Opolskim forum
wiekszosc opolan buja sie w LOB i w innych-sa chyba poobrazani na OKP
  
 
Witam!!!
Życze szybkiego rozwoju OKP Opole! Sam pochodzę z Prudnika jednak praca zagoniła mnie do Krakowa i jestem członkiem tutejszego regionu
  
 
to chociasz tyle ze sie przyznajesz z kad pochodzisz ja juz gnalem do krakowa na spot -moze jak nas bedzie wiecej to wpadniesz do nas !!
  
 
czemu nie daleko nie jest a do Prudnika też wpadam srednio razz w miesiącu
  
 
narazie przebywam poza regionem Opolskim , ale jak bede znowu to cos pomyslimy-moze bedzie wiecej ludzi juz do tego czasu z Opolskiego
  
 
CHAOSseba widze że tylko ty tu działasz i czasmi ja mimo ż już jestem z innego regionu to źle!!! Naprawde w "naszym" województwie nie ma miłośników Opla
  
 
No i ja sie wypowiem ... bo lubie kolege Chaosa ... no jakby nie bylo to juz odwiedzal nasze spoty na slasku ... problem klubu jest ogolnie znany ... wiekszosc ludzi odchodzi do klubow swojego modelu ... np. nikt nie chcialsie zapisac z MantaClub.pl do opel klub polska .. bo jak to kilku stwierdzilo ... nie lubie opla a manty ... i tak to niestety jest ... inni sadza ze nie maja czasu ... a jeszcze inni ... bo im sie niechce.
  
 
CHAOSseba jeśli jesteś zainteresowany spotem 1 lipca to wejdź na forum regionu Małopolska tam są szczegóły
  
 
teraz dopiero widze---nie jastem w domu dlatego zadziej w necie
  
 
Cytat:
no jakby nie bylo to juz odwiedzal nasze spoty na slasku

nasze w małopolsce tesh odwiedzał i się wszyscy jego alumami zachwycali ja tesh
  
 
jak dobrze pujdzie to bede we Wrzesniu w KLB i zrobimy spot -mysle ze goscie ze Slaska pojawiä sie tez

jakby co bede informowal co ,jak i gdzie!