Pozdrowienia dla SQAD"a

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich.
Chciałbym tą drogą pożegnać się ze wszystkimi na ponad pół roku. Wyjeżdżam bowiem 4.04 na 6 miesięcy jako misjonarz do Afganistanu. Życzę wszystkim żeby Wasze furki śmigały jak należy i żebyście nie mieli z nimi żadnych problemów. Zabieram ze sobą naklejkę "SQAD.PL". Nakleję ją na jakiegoś HUMMER'a armii USA i jak zrobię jakieś fajne fotki to Wam podeślę. Na miejscu będę miał dostęp do neta więć będziemy w kontakcie.
Pozdrawiam Krzysiek - Chris
  
 
Dziękuję za pozdrowienia.

Swoją drogą nie boisz się tam jechać ? Jeszcze Amerykańce wezmą cię za Bin Ladena i będziesz miał pozamiatane

A tak poważnie to trzymaj sie i nie daj się - pół roku szybko minie.

A co do netu, to w tym kraju wogóle wiedza co to jest ? (no może poza nadzianymi terrorystami )
  
 
Powazna wyprawa. Dzieiki i powodzenia, bedziesz wpadal w ciagu tych 6 miesiecy ? Na jakis spot
  
 
Powodzenia
 
 
Uwazajcie tam na siebie powodzenia i do zobaczenia!
  
 
To powodzenia i trzymaj sie
  
 
Sie trzymaj cieplo. Jedz Starletką, niech poznają Szybkich i Wściekłych
  
 
Z dostem do netu nie ma problemu. Kompa z Interenetem bede mial w swoim kontenerze mieszkalnym. Lacznosc zapewnieja Amerykanie i wszystko leci via satelita.
Niestety bedac w Afganistanie nie bede mial mozliwosci wpasc do Polski przez ten czas wiec i na spotach tez mnie nie bedzie.
Podobno Afgancy w szczegolny sposob "upiekszaja" swoje auta. Jak zrobie jakies fotki to podesle.
  
 
Witam wszystkich z Afganistanu. Pogoda super, fury super (same V6 i min. 3L), jedzenie amerykańskie. Jak zrobię zdjęcia to podeślę na forum.
  
 
Czekamy na fotki, woź nalepki klubowe, moze pokazą w tv Pozdrowienia
  
 
he będziemy mieć "swojego" korespondenta za granicą...

trzymaj się...i powodzenia...hmm..ciekawe po ile tam stoją Hindustany
  
 
Dzisiaj byłem na tut cmentarzu samochodów. Dałoby sięwyciągną kilka dobrych silników V6 z LandCruser'ów i Fordów F150, F250, F350.
  
 
ja tez pozdrawiam z zaaaaagranicy -do zobaczenia w maju na spocie we wrocku