Zot DKT4 Sprawy techniczne

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam
Zlocik robimy 30 kwietnia br tj niedziela. Jak zawsze w imieniu wszystkich prosze o pomoc w organizacji. Nadal szukamy sponsorow, bede zalatwial z eiflem procedure oficjalnego pozwolenia od pkp i miasta.

Piszcie odnosnie zlotu.

Na dzien dzisiejszy wazną rzeczą jest sprawa opon, naprawa dziury na placu, roznoszenie ulotek ktore pojawią się u mnie niebawem.
  
 
Z ulotkami mogę pomóc, co do sponsora to raczej nie znajdę, a ode mnie z firmy nie ma za bardzo co dać jako nagrodę

Ewentualnie jak będę jeszcze pracował mogę pożyczyć busa, ale nie wiem tego na 100 %

Nie wiem w czym jeszcze ewentualnie moge pomóc
  
 
Cytat:
2006-03-30 18:25:42, versus pisze:
Na dzien dzisiejszy wazną rzeczą jest sprawa opon, naprawa dziury na placu, roznoszenie ulotek ktore pojawią się u mnie niebawem.



A ile tych opon potrzeba??? mam znajomych w zakladzie wulkanicacyjnym. moge cos zagadac.

Ulotki tez moge poroznosic Co do dziur to niewiem jak poradzic. Moze jakis tuczen o malej frakcji ???

No i prawdopodobnie ze tez moge slurzyc busikiem
  
 
opon ile wlezie, potrzeba dużo...jezeli nie będzie czym przewieźć bus jak by co będzie...
  
 
jakby ktos oprocz mnie mial cb, to byloby dobrze utrzymywac lacznosc miedzy startem a meta
  
 
i poinformuje co niektórych ludzi na temat DKT4 w Oleśnicy może ktoś chciałby pomoc/a nawet niewie jak:/
  
 
teren rampy jest tragiczny wyglada to masakrycznie a zostało mało czasu
  
 
Jeżeli coś to ja służę pomocą np w piątek po południu.
  
 
niewiem nieinteresuje to nikogo?? kolesie chca pomoc!
  
 
na pewno kazda pomoc bedzie mile widziana, trzeba moze jakies spotkanie zrobic i wszystko omowic moze w ta niedziele... Najlepiej zeby kazdy sie wypowiedzial kiedy mozna zrobic jakies spotkanie organizacyjne...
  
 
Cytat:
2006-04-03 20:59:37, smagi pisze:
na pewno kazda pomoc bedzie mile widziana, trzeba moze jakies spotkanie zrobic i wszystko omowic moze w ta niedziele... Najlepiej zeby kazdy sie wypowiedzial kiedy mozna zrobic jakies spotkanie organizacyjne...



No to już...
Ja mogę w ten piątek (tj. 7.04), w sobotę jadę do rodzinki i wracam w niedziele, także w niedziele po południu dopiero będę miał czas.
W następnym tygodniu to już świąta ale jeżeli będzie trzeba pomóc to znajdę chwilę czasu.
  
 
Zróbcie jakiegoś spota organizacyjnego w tygodniu to i ja wpadnę
  
 
Cytat:
2006-04-03 21:42:56, Maxiu-Punto pisze:
Zróbcie jakiegoś spota organizacyjnego w tygodniu to i ja wpadnę



No albo w tygodniu...
Znajdę chwilę czasu w ciągu tygodnia i wpadne.
  
 
wszystko w porzadku tylko czy wpadnie ktos z organizatorow??
  
 
Napewno ktoś z władz podskoczy
  
 
a na GG to nie można wpisać...
temat gdzieś wrzucisz cichy i nie widac...


Jak Wam pasuje...to ja w niedziele moge wpaść...
pasuje godzina 16-30???

ustalimy co i jak...


p.s - jeżeli są chętni do pomocy i zabezpieczeniu...fajowo
  
 
Jeżeli zdązę przyjechać na tą godz z Inter Moto z Wrocka to wpadne na rozładownie.
  
 
Cytat:
2006-04-06 12:53:19, Prezo pisze:
Jeżeli zdązę przyjechać na tą godz z Inter Moto z Wrocka to wpadne na rozładownie.




Inter Moto ?? Jak bedzie tak jak ostatnio to wielka lipa szkoda jechac...

p.s
a jesli chodzi o niedziele to wpadne o tej godzinie co Eif...
  
 
Cytat:
2006-04-06 18:48:25, smagi pisze:
Inter Moto ?? Jak bedzie tak jak ostatnio to wielka lipa szkoda jechac... p.s a jesli chodzi o niedziele to wpadne o tej godzinie co Eif...



Poważnie?
Ja w sumie jade tylko po to bo kumple z internetowego klubu lanosa tam będa i chce zobaczyć ich Lanki.
  
 
coś tam chwalili się że będą cuda na patykach powbijane w g...o...i udające jeżyki