WARM.-MAZURSKIE ------- SPOTKANIA OKP

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Sezon się zbliża. Goście z OKP przyjadą. Może czas się zorganizować aby przyjąć godnie i wesoło. Proponuję spotkanie. Codziennie.. autoczęści... Artyleryjska 8. Pozdrawiam, Darek.
  
 
Widze ze w końcu powstał wątek warmonsko-mazurski
To supre mam nadzieje ze przetrwa probe czasu a nie umrze smiercia naturalna
  
 
Cześć WYCKOSKY!!!!
Motyw przeżyje, ja i senio żyć będziemy>>>
Uzupełniamy Się.
Jak będziesz w OL daj znak.
Pozdrawiam, Darek
  
 
to jest data mojego pierwszego posta (ten post rozpoczął działanie regionu) w dziale lubelskim: Wysłany: 2003-11-11 02:04:31. Minęło 2,5 roku i do dziś mamy ponad 1200 postów, kilkanaście spotów (większych i mniejszych) i kilkakrotnie większą ekipę. Życzę Wam podwojenia tego wyniku.

pzdr
  
 
No i widze ze wątek szlak trafi jak tak dalej bedzie
Wkoncu się zjawił ktos z regionu ale chyba tylko na chwilkę a pisac sam do siebie to raczej nie lubie
  
 
nie ma sie co łamać, początki są trudne. Pamiętam ile ja się mięsa narzucałem zanim zaczęło się coś kręcić.

pzdr
  
 
" na poczatku byl chaos" kochani dacie rade, mam wrazenie ze przez letni okres Wasz region i Wasz "lub assistance" maja niezly potencjal...moze jak sie dogadacie jakis zlocik w fajnym miejscu i ciekawej scenerii na wakacje...ja bym byl za jak najbardziej...pozdro gorace
  
 
Cześć wszystkim!!!
Parę dni mnie nie było z okazji świąt, a teraz w każdą wolną chwilę dłubię, przykręcam i ulepszam to co czas posunął. Czasem nie starcza czasu na kompa.
W święta troszkę z seniem pospacerowaliśmy, udało się po drodze paru gościom w plastikowych furach skroić pupę. Im droższe autko tym ciekawsze miny robią. Tempomat sam się naprawił, wiosna idzie, oby tak dalej, Pozdrawiam....
  
 
Przeczytałem w mądrej książce, że dekiel pompy olejowej w silnikach 3,0 trzeba przykręcać na uszczelkę 0,4mm. W GM taka uszczelka nie występuje i zalecają to składać na silikon..Dekiel cieknie w każdym seniu, a kiedyś już załatwiłem taki silnik. Generalnie w GM zalecają wymianę całego dekielka w komplecie z zaworkiem teflonowym który sie zużywa ale mam wątpliwości......
  
 
no to jak nikt nie chce ze mną gadac to jadę na ryby....wracam w czwartek.pa
  
 
a gdzie na te ryby walisz ja tez bym pojechał kija pomoczyc
  
 
miasteczko Dabrówno niedaleko Grunwaldu położone pomiędzy dwoma jeziorami i podzielone rzeką Vel która wpada dalej do drwęcy..........pogoda była sztormowa ale poprawię jeszcze w weekend. Większe płotki ok.20-25cm biorą a szczupaczek jeszcze śpi ale ma być coraz cieplej więc równiez linek powinien szarpnąć ,a piękne się trafiają.
  
 
No wekeend majowy troche pozwiedzałem kraju narobiłem 800 kilosow w dwa dni. Byłem na Półwyspie Helskim i w okolicach nawet zwiedziłem elektrownie jadrowa w Żarnowcu która juz prawie nie istnieje ale warto było
Noi znowu powrót do rzeczywistosci w poniedziałek znowu do roboty


[ wiadomość edytowana przez: wyckosky dnia 2006-05-20 14:44:15 ]
  
 
cześć!!!

Jeśli którys z klubowiczów chciałby wybrać się na międzynarodowe targi wiedzy technicznej do katowickiego spodka 3-4 czerwca to mam 2 karnety wstępu. Organizator przewiduje wiele atrakcji z występem grupy PERFEKT włącznie. Program imprezy na www.moto-profil.pl
Pozdrawiam.......
  
 
MEGA Zlot
Taka impreza odbedzie sie w Elblagu niedługo wiec zapraszam
  
 
Cytat:
2006-06-16 12:57:06, wyckosky pisze:
MEGA Zlot Taka impreza odbedzie sie w Elblagu niedługo wiec zapraszam



No zapraszamy do naszego pieknego miasta i napewno zaprezentujemy na mega zlocie barwy OKP
  
 
Ojej w końcu się cos ruszyło a mój potworek u lekarza(od blaszek)
a kiedy ten zlocik może się wyrobię????
  
 
dobra już znalazłem przecież jest link, blondynka ze mnie
  
 
powrót do przeszłości??
Zamieniłem B senatorka na A i dziwnie się jakos zrobiło pusto,inaczej wkrótce doślę fotki.
  
 
Cytat:
2006-07-03 11:56:53, darekols1 pisze:
powrót do przeszłości?? Zamieniłem B senatorka na A i dziwnie się jakos zrobiło pusto,inaczej wkrótce doślę fotki.



Pusto ? nie kumam na wątku czy w nojka autku?(BAKU)

No pochwal sie i wątek rozbujamy troszki