PUNKTY KARNE...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
...chwalcie się ile ich macie nazbieranych?
  
 
od miesiaca zero... a wczesniej bylo 5 za "spowodowanie kolizji drogowej" a kiedys 6 za 30km/h dwa spotkania z niebieskimi i dwa mandaty, srednia dobra
  
 
Nawet nie mam pojęcia ile aktualnie mam.
Podejrzewam, że ok 10 raczej na mały minus.
Ale wiem jedno, że jeszcze 400 zł mam do zapłacenia i czekam jak mi ze zwrotu podatku zabiora albo z pensji.
No to bedzie lipka.
Na szczęście mam ok kilku miesiecy CB i nie dostałem od tego czasu żanego mandatu.
  
 
teges moreges - ja mam 13cie
  
 
Cytat:
2006-04-06 13:23:10, superkto pisze:
Nawet nie mam pojęcia ile aktualnie mam. Podejrzewam, że ok 10 raczej na mały minus. Ale wiem jedno, że jeszcze 400 zł mam do zapłacenia i czekam jak mi ze zwrotu podatku zabiora albo z pensji. No to bedzie lipka. Na szczęście mam ok kilku miesiecy CB i nie dostałem od tego czasu żanego mandatu.


tez myslalem nad CB ale na trasie jezdze spokojniej, do 120 gora zazwyczaj 100, 110 wiec tutaj niebiescy duzo nie zrobia...a jak CB w miescie sie spisze?
  
 
6juz skasowane. nowe 6 czeka na skasowanie a CB sprawuje sie wszedzie rewelacyjnie, zwlaszcza jak nie znasz miasta...na razie bez ale niedlugo planuje zakup bo juz nieumiem bez CB jezdzic pozdrowionka 4 all
  
 
Zostało mi tylko 10. To za to że na trasie nie zauważyłem że to teren zabudowny
  
 
0
  
 
Od nie pamiętnych czasów 0 a paliwa za kołnierz nie wylewam ...
  
 
ja mam 3 ale tu przy 11 zabieraja prawko a kasujä sie dopiero po 2 latach,jesli niemasz kolejnego wykroczenia-bo jak masz to cii doczepiaja =sumujä i znowu 2 lata niestety nawet za pasy jest jeden punkt
  
 
Ja mam jeszcze 12 i mam nadzieję że już 4 maja 6 mi skasują...
6 za prędkość (wracałem z Zakopca i koło Kielc mnie zdjeli jak na zabudowanym miałem 86km/h) Niby zwykła rzecz ale jadać do Zakopanego miałem od Radomia aż do Krakowa równe 200km/h. Przyczep[iłem się za Astrą GSI i Vectrą 2.5 no i tak ładnie nam się jechało...
Najlepsze było to że w Zakopanym się zorientowałem że mam przy sobie dokumenty od kadeta a nie od mojego autko hehehe
  
 
piękne macie te "osiągnięcia" =]
  
 
Jak dotąd 4 ptk i stówa za przekroczenie o 26 km/h w terenie zabudowanym, który terenem zabudowanym jest tylko przez znaki drogowe. Zdjęli mnie w 2 dzień Świąt Wielkiej Nocy. Żal do siebie taki, że złapali mnie na moim terenie
  
 
Nio to ja chyba nie powinienem nic pisać. Mam 21 punktów i teraz jeżdżę przepisowo, aż głowa boli Nie będę opisywał za jakie wykroczenia bo zabrakłoby mi znaków
  
 
Od czasu jak wprowadzili punkty zero, dzięki głównie sztuce prowadzenia rozmow, bo różnie bywało
  
 
Odrabianie punktówOdrabianie punktów
Policjant radzi

Kierowcy, którzy "zarobili" znaczną ilość punktów karnych, mogą zmniejszyć ich liczbę, biorąc udział w szkoleniach.


Odrabianie

Ustawodawca przewidział sposób na odkupienie win. Dokładnie o sześć punktów. Jak? Biorąc udział w płatnym 4,5-godzinnym szkoleniu.

Nie zawsze da się jednak skorzystać z tego udogodnienia. Nie możesz w ten sposób uszczuplać swojego konta częściej niż raz na pół roku. Taki sposób zmniejszania punktowego konta jest także niemożliwy po przekroczeniu limitu punktów karnych oraz dla kierowców mających prawko krócej niż rok.
  
 
TARYFIKATOR P.Karnych
  
 
Cytat:
2006-05-16 20:09:16, tomazzi1980 pisze:
... Ustawodawca przewidział sposób na odkupienie win. Dokładnie o sześć punktów. Jak? Biorąc udział w płatnym 4,5-godzinnym szkoleniu ...



Ale koszty tego szkolenia sa straszne , wole juz chyba przez rok pojedzic zgodnie z przepisami