BIKE MARATON - OTWOCK

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Propozycja dla osób z okolic Warszawy. Może ktoś jeszcze miał by ochotę?

Więcej informacji pod adresem:

BIKE MARATON
  
 
Witam po dłuższej nieobecnośći. W sprawie tematu... Miałem starować ale to akurat niedziela handlowa i tego dnia musze... przedawać rowery. (www.eha-pol.com.pl)
Będzie to impreza otwierająca sezon i w zasadzie wystartować może każy. Jest też mała (15km) pętla dla nowicjuszy więc warto się sprawdzić. A najlepiej jadąc warto ze sobą wziąść kierowce bo na zmęczenie najlepszy browartek

  
 
Jutro będę chciał objechac trasę.
  
 
ahh, czemu mam tak daleko do Warszawy .

Sam startuje w takich małych rajdach rowerowych i teraz robiłem szkic trasy pomiędzy 130 a 170 km. Będe prowadził z kimś w 3city taki rajd po lasach więc jak by ktoś był chętny to zapraszam
  
 
130KM !!!
Troche dużo. Właśnie wróciłem i trasa jest spoko. Trochę piachu i mój rower trekingowy męczył się.
Pętla ma 28 KM.
W rajdzie trzeba zrobić dwie pętle. Z dojazdami wychodzi 60 KM.
Powiem wam, że ostra jazda.
  
 
No maraton zapowiada się ciekawie. Ja niestety muszę siedzieć w pracy do 13 ale zaopatrzam się w browarki i pedze na trase kibicować

Komu tym razem nie uda się startować to spokojnie może się poprawić. 23 kwietnia następny maraton, 29 mały maraton dla dzieciaków i 30 kwietnia znów duży w Wiązownie.
Męczący miesiąc się zapowiada...

Hmm a może tak wspólnego browarka na mecie?
Ja będę się szwędał czarnym Mongoose'm.
A jak ktoś chce sprawdzić rower przed startem to od 9 będę siedział w sklepie. Od początku tygodnia codziennie przygotowujemy po kilka rowerów do maratonu
  
 
To jest stronka do cyklu mniejszych imprez (29 i 30.04) Liga MTB

A to duża imprezka z cyklu Bikemaraton (23.04)bikemaraton
  
 
eeeeee to ja nie wiedzialem ze tu tyle cyklistow jest

za juniora smigalem na szosie teraz rekreacyjnie na MTB -ale musze zaczac wiecej zeby jeszcze zrzucic z wagi-bo jeszcze troche to trzeba bedzie elastomery wymieniac

kiedy to u Potryka jest(data)?
  
 
Cytat:
2006-04-09 00:28:47, CHAOSseba pisze:
eeeeee to ja nie wiedzialem ze tu tyle cyklistow jest za juniora smigalem na szosie teraz rekreacyjnie na MTB -ale musze zaczac wiecej zeby jeszcze zrzucic z wagi-bo jeszcze troche to trzeba bedzie elastomery wymieniac kiedy to u Potryka jest(data)?



Jeszcze nie ustalona, ale napewno w Maju w pierwszym tygodniu albo ostatnim (jakaś niedziela)
  
 
Hmm... no i po maratonie. Startowało ponad 700 osób więc całkiem nieźle.
Następny 23 kwietnia i tym razem będzie lepsza frekfencja.
Ktoś z Was w końcu wystartował? Jak poszło?

Gratulacje dla odważnych
  
 
Wczoraj jak jechałem trasę to objechałem ją z organzatorami Mazovi. Rozstawialismy znaki.
Ja przygotowuje się na 23 Kwietnia. (moje urodziny )
Ale juz wiem, że to nie zabawa i głupio nie dojechac...
Muszę przez 2 tygodnie zrobić min 500 KM, aby po zimie złpać kondycje i wytrenować du..e.
Jesli nie dam rady ( pogoda ) to zabierwam sie za Mazovie w Maju.


  
 
Oho... wydało się
Panowie, 23 mamy impreze na imprezie. GSI ma urodziny

A co powiesz o dzisiejszej trasie? Niby wydaje się płaske ale... przejedź ją w szybkim tempie... Jeździłem przez kilka lat na treningi po tych ścieżkach. Można się zmęczyć

Ale tak swoją drogą jak będziesz chciał zrobić 500km przed swoimi urodzinami to uważaj żebyś nie przegiął. Jak przesadzisz to 23go nogi mogą Ci odmówić...