!! UWAGA !! Ulotka OKP - przeczytaj !!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam pomysł, może się wam spodoba.
Poszedłem sobie ostatnio z kolegami na piwo, siedzimy – gadamy i tak od słowa do słowa i zaczęła się rozmowa o OKP. Wytłumaczyłem o co chodzi itp. A kumpel zabił mnie pytaniem:

Masz może adres tej strony przy sobie? Pamiętasz? Zapisz mi gdzieś!

I wtedy tak sobie pomyślałem: zapisze na serwetce to zgubi, w komórce zapisze to zapomni a jak bym miał przy sobie Naszą Ulotkę OKP …hmmmmm, ale OKP chyba nie ma ulotek?

Dlatego spłodziłem takie coś [okp_ulotka.bmp – ze względu na rozszerzenie może się dłuższą chwile wgrywać, ale nie chciałem jakości popsuć]:







Każdy może sobie dowolnie pobrać obrazek, wkleić np.do Worda® - wydrukować – i jak ktoś będzie chciał to „proszę, tu masz naszą ulotkę – zapraszamy” …pełna cyna



Co Wy o tym sądzicie?
Może macie własny pomysł na ulotke?



[ wiadomość edytowana przez: tomazzi1980 dnia 2006-04-06 16:43:27 ]

[ wiadomość edytowana przez: tomazzi1980 dnia 2006-04-06 17:12:41 ]
  
 
ależ OKP ma swoje ulotki tylko temat jakiś czas temu ucichł na forum.

EDIT: polecam zamieścić tutaj tylko demo Twojej ulotki bo ja mimo stałego dostępu do netu, aczkolwiek niezbyt szybkiego (115kbps) nie mogę się doczekać aż się ona pojawi. Jak ktoś zechce to Cię poprosi a Ty mu wtedy możesz mailem posłać lub umieść po prostu link do tego dużego obrazka.

pzdr


[ wiadomość edytowana przez: scoodie dnia 2006-04-06 21:24:25 ]
  
 
LINK DO ULOTKI: > > > K L I K < < <
  
 
a jak komuś się długo foto ładuje to piszcie na maila - zrobie RE: z załącznikiem.
  
 
Wszystko w porządku ale mi strona pod adresem http://www.opelklub.of.pl nie otwiera się - wchodzę przez motonews.
  
 
tomazzi1980 wszystko fajnie tylko nadal nie wiem jak to wygląda. Zrób to w jpg i mniejszym formacie i wklej wtedy na forum fotke.

pzdr
  
 
Cytat:
Wszystko w porządku ale mi strona pod adresem http://www.opelklub.of.pl nie otwiera się - wchodzę przez motonews.



to wejdź przez
www.opelklub.pl

  
 
wrzucam miniaturkę ulotki.



jest ok, tylko adres trzeba zmienić na www.opelklub.pl (jak już pisał przed chwilą Grzesiek

pzdr
  
 
tylko faktycznie należało by zmienić ten adres i zmazać ".of" bo chyba takiej stronki nie ma.... i bedziemy rozprowadzać za wycieraczki opli
  
 
Jakoś z tydzień temu była nasza stara stronka na of.pl
  
 
dobra poprawie a strona z "of" zniknęła a jeszcze wczoraj mi sie otwierała
  
 


POPRAWIŁEM


[ wiadomość edytowana przez: tomazzi1980 dnia 2006-04-07 19:25:46 ]
  
 
tomazzi1980 z całym szacunkiem ale nie mam już siły!! nie możesz tego zrobić tak jak należy, tzn wrzucić miniaturkę??!! Przecież chodzi tylko o to żeby człowiek widział "pi razy oko" jak to wygląda. Jak chce sobie ściągnąć to wrzuć tylko link!

sorki, ale newry mi puściły. nie zaglądam tu więcej

EDIT: a tak poza tym wszystkim to ta ulotka wcale nie jest jakaś Bóg wie jak wybajerowana graficznie, żeby mogła tracić na jakości po konwersji na JPG. Zauważ, że nawet aparaty cyfrowe zapisują obraz często właśnie w JPG. Nie rozumiem tego uporu.


pzdr


[ wiadomość edytowana przez: scoodie dnia 2006-04-07 16:58:26 ]
  
 
ah, na wariata jakos to poszlo zrobi sie i mniejsze
  
 
  
 
Fajna ulotka.
Strona www.opelklub.of.pl to nasza stara strona. Powinna byc widoczna.
W tej chwili jestem na etapie konfiguracji nowego routera.

Duży PLUS za inicjatywe.
  
 
Jeśli macie jakiekolwiek podobne pomysły – na rejestracje, na naklejki to wrzucajcie śmiało do tego POST-u.
  
 
Witam jestem grafikiem moze nie takim profesjonalnym co by zjadal wszystkie fleshe itp. ale uwazam ze ta ulotka niezbyt ladnie jest zrobiona zrobie przedstawie moj pomysl. to takie posklejane jakos mi sie wydaje i takie starodawne moze sie myle ale takie mam zdanie a i jedna uwaga dawajcie fotki tak jak to ktos mowil w jpg. pozdr.
  
 
moze w ramach integracji wstawimy jeszcze znaczek Vauxhalla czekamy na pomysl FilipTeodorek wspolnie jakos damy rade pozdro 4 all
  
 
Idzie ku lepszemu. Aby tak dalej chłopaki!!!