Motylki

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jako że to mój pierwszy post to witam wszystkich...
Poszukuje motylków czy posiada ktoś takowe w sprzedaży
Sorki za takie ogłoszenie ale większość ludzi,których się pytam nie wiedzą o co mi chodzi,więc może ktoś z użytkowników forum jest w stanie mi pomóc, jest to jedna z nie wielu rzeczy której mi potrzeba do ukończenia mojego df'a
pozdrawiam
  
 
Na "motylki" zapanowała ostatnio moda, rozprzestrzenia się jak choroba zakaźna



  
 
Na auto-zlomie w miejscowosci Kolonia Zawada pod Piotrkowek Trybunalskim przy trasie na Czestochowe sa dwie 14" - motylki, gosc chce z opona 50 pln za sztuke. Stan ich jest dobry.
  
 
Ciekawe czy taki wynalazek podszedł by do lady 2107?
Pzdr Grzesiek
  
 
Cytat:
2003-04-16 12:39:45, rkoniew pisze:
Na auto-zlomie w miejscowosci Kolonia Zawada pod Piotrkowek Trybunalskim przy trasie na Czestochowe sa dwie 14" - motylki, gosc chce z opona 50 pln za sztuke. Stan ich jest dobry.



dzięki,jeszcze dwie, a cena przyzwoita, i tak zostaną odmalowane na "wysoki połysk"
  
 
Cytat:
2003-04-16 12:43:58, Grzesiek_Bialystok pisze:
Ciekawe czy taki wynalazek podszedł by do lady 2107?
Pzdr Grzesiek



dlaczego nie,zresztą łada ma coś podobnego no może nie tak bardzą ale stylistyka jest w podobie, rozstaw śrób chyba taki jak u fiata
  
 
Nie ma sprawki - jak bys cos potrzebowal to mow smialo moze jeszcze cos widzialem gdzies albo mam w garazu
  
 
warto zainwestować w Motylki...fura będzie nieziemsko wyglądać ...wiem coś o tym...bo sam je mam... (te czarne) no i Mach , OLO i Kiler je maja także...
  
 
Nowy Klub Motylkomaniaków zaprasza
  
 
Cytat:
2003-04-18 10:34:03, Mach pisze:
Nowy Klub Motylkomaniaków zaprasza



Przyjmiecie na Sympatyka włąściciela 8 felg Argentowskich?
  
 
Jasne że tak....
  
 
Ja tez nadaje sie do klubu motylkow? mam dwa komplety- na lato 14', na zime 13'
  
 
Cytat:
2003-04-16 12:43:58, Grzesiek_Bialystok pisze:
Ciekawe czy taki wynalazek podszedł by do lady 2107?
Pzdr Grzesiek



Śruby są analogicznie, ale nie wiem jak będzie z otworem pośrodku - w ładowskich felgach jest większy niż w Poldku.
  
 
Cytat:
2003-04-18 11:50:20, kosa131 pisze:
Ja tez nadaje sie do klubu motylkow? mam dwa komplety- na lato 14', na zime 13'




Uznam to pytanie jako retoryczne... albo za niebyłe...
  
 
Cytat:
2003-04-18 11:56:56, Grzech pisze:
Cytat:
2003-04-16 12:43:58, Grzesiek_Bialystok pisze:
Ciekawe czy taki wynalazek podszedł by do lady 2107?
Pzdr Grzesiek



Śruby są analogicznie, ale nie wiem jak będzie z otworem pośrodku - w ładowskich felgach jest większy niż w Poldku.



W ladowskich felgach otworyu centrujace so wieksze, bo na piastach sa chrpomowane kolpaczki. Po ich zdjecuy wszytko bedzie slicznie pasowac.
  
 
No, to mamy kolejny klub w Klubie....Był klub 132, a teraz "motylkowce" lub "motylkomaniacy"....
  
 
Cytat:
2003-04-18 09:44:15, rkoniew pisze:
Nie ma sprawki - jak bys cos potrzebowal to mow smialo moze jeszcze cos widzialem gdzies albo mam w garazu



więc jasne że potrzebuje jescze dwóch, a nie wiesz jakie są tamte ze złomu 13" czy 14"...
  
 
No skoro był o klubie 132 ze mną to o motylkach też musi być ze mną , właśnie założyłem komplecik Motylki 14" malowane z czarnymi trujkątami , do tego 185/60 i jest suuuper
  
 
czy ktoś ma moze na zbyciu 2 szt. pokrywek do motylków z napisem fiat - te na otwór cetnralny? Bo tak niewiel mi do szczęścia potrzeba...

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Cytat:
2003-04-18 14:55:04, OLO pisze:
czy ktoś ma moze na zbyciu 2 szt. pokrywek do motylków z napisem fiat - te na otwór cetnralny? Bo tak niewiel mi do szczęścia potrzeba...



mnie do pełni szczęścia brakuje tylko jeden taki dekielek....na giełdzie w Poznaniu chcieli...10 zl..... przesadzili troszkę.... ale moze się skusze jak pojade tam ponownie... ..a o napisach FSO nie wspomne juz....heheh

Pozdrowionka ze Środy Wlkp.
OLI_F50
F50 Polonez - BIAŁY POCISK
kaliber 1,5 l...

Psa tak , żonę ... może...
POLONEZA - NIGDY !!!

[ wiadomość edytowana przez: OLI_F50 dnia 2003-04-18 15:04:42 ]