Radio bmw kasetowey z e-46 + wzmaniacz+ tuba??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wiatm mam bmw E- 46 z orryginalnym radiem kasetowym BMW zakupilem do niego zmieniarke plyt wzmanciacz i tube czy jest mozliwosc podlaczenia tego calego zestawu do tego seryjnego czy wystapia jakies komplikacje prosze o syzbko odpowiedz!!! Z gory dziekuje.
  
 
Hej.

Ja wlasnie bede u siebie zakladal profesjonalne naglosnienie w firmie extreme car audio z Wroclawia. Polecam ta firme poczytaj na stronie, napisz meila napewno ci poradza. Maja swietny patent na podrasowanie tych radyjek ale nie chca zdradzic
Mam nadzieje ,ze nie zostanie to uznane jako reklama, jest tam kilka bmek z instalacjami audio, jest rownierz najnowsza 7 z hi-endowym naglosnieniem rewelacja.
  
 
Witam chcial bym sie podlaczyc do tematu mam e39 kombi chcial bym wzucic tube i wzmak tylko nie wiem jak mam to podlaczyc do seryjnego radia a nie chcem go wyzucac bo mi sie ono podoba moze ktos juz to robil i podpowie z gory dziekuje
  
 
Czy moze sa jakies przejsciowki do ori radia na zmaka ? Czy cos niechcem sie wpinac pod tylne glosniki chyba ze e39 po lifcie ma gfzies cos z tylu wyprowadzine juz ?