Powiedzcie sami czy.....

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
.....co sądzicie o moim autku. Na forum.tuning.pl pojechali mi za pochromowanego grila.... Czy jest aż taki straszny? I siatka w zderzakach?
Az mnie to zmieszało, kupa pracy a tu nagle komentarz typu "Kamei jest czarny i musi taki być"...

Co sądzicie o mojej Omesi?
fotki

[ wiadomość edytowana przez: arek_omega dnia 2006-05-13 00:07:21 ]
  
 
MI sie bardzo podoba. Jakby grill był czarny to nie miało by takiego wyglądu i nie przykuwało uwagi. Do ciemnego samochodu jasny grill a do jasnego ciemny. Proste.Oni tak sie znają na tym forum... albo ja się myle... ale ja zawsze mam rację Swoje koncepcje są najlepsze byle nie były przesadzone a twoja w żadnym wypadku nie jest. Więc olej ich tak powiem "ciepłym moczem" hehe

P.S. Coś podobnego chciałbym zrobić u starszego w Pługu 406-tylko czarny grill bo biała furmanka

PZDR
  
 
Co ty sie bedziesz ludzmi przejmowal . . najwazniejsze ze Tobie sie podoba i tyle
osobiscie powiem ci ze jest Git
  
 
mi sie tez podoba
lubie chromiki do ciemnych aut, dodaja elegancji...
w swojej Asterce chce tez kilka takich akcentow dac... na pewno grill, lusterka, moze jesli zmienie przedni zderzak to wloty i sprobuje listwy przy oknach ale tutaj moze sie nie udac
i to co ktos juz powiedzial, wazne zeby Tobie sie podobalo
  
 
To zeby nie bylo ze wszyscy tak slodza to ja powiem , ze mi sie nie za bardzo podoba , ale moja opinia sie nie przejmuj, bo ja jestem jakis dziwny i mi sie wogole tuning nie podoba. „de gustibus non disputandum est”
  
 
mi też nie bardzo się podoba
  
 
farba na oponach blee- do usunięcia jak dla mnie
  
 
farba ups przeoczylem, okropienstwo wg mnie
  
 
No tak, ale jak na razie to kasy na nowe większe felgi nie wydam a eksperyment z farba mogłem zrobić bo droga zabawa to nie jest. Dwa miesiące jeżdżenia i ślady po niej zanikają

A co do tuningu... Wydaje mi się że niewiele tego jest. Jedynie wygładzona tylna klapa a nad nią światełko stopu wraz z małą obudową. Reszta to standardowy standard. I dlatego mi się podoba. Prawie żadnych zmian a jak bardzo odmienne auto
  
 
Mnie tam się podoba. Jedyne, czego mi brakuje, to znaczek Opla na atrapce. Wiem, że taka moda, że błyskawicę się wywala, ale ja akurat muszę ją mieć i koniec. A poza tym to bardzo spoko.
  
 
a coo to??
  
 
Gratuluję efektu jeśli Tobie się to podoba. Troszkę pracy włożyłeś i najważniejsze jest to żeby się Tobie podobało a co "buce" z forum tuningowego piszą to niech sobie piszą... Ja osobiście zostawiłbym czarną siatkę i grill, ale nie znaczy to że jest brzydkie teraz...
  
 
Wstaw fotki autai opis zmian do wątku TUNING dowiesz się co ludzie myślą
  
 
jak to scoodi mowi: "Gust jak dupa...kazdy ma swoja" jak tam mowie, ze chromu nigdy dosc..kazdy robi auto dla siebie a nie dla kogos, zajrzyj tutaj jak zjechali reksia PEVO i jak walczylismy z tymi opiniami i jacy ludzie je wyrazali...glowa do gory stary...ja tam za bardzo plastiku nie lubie ale omesie mi sie bardzo podobaja...grill oki...
rekord PEVA i wojna na youngtimer.pl
  
 
gril mi sie podoba, ale siatka przy halogenach juz mniej.
  
 
Grill jest ok. Choć wolę z przodu znak błyskawicy.
  
 
Zamiast znaczka na grilu w niedzielę na giełdzie w Pruszczu Gd. widziałem coś ciekawszego, a napewno powinno super wyglądać na omedze. Znaczek opla w stylu znaczka (figurki) jaguara na masce.