Jakie jest w cenie do 450 zeta dobre CB

Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam tak jak w temacie ,w tej cenie tzn 450zeta co polecacie ,czy coś nowego ,czy lepiej kupić cos przechodzonego ale godziwego za tę kase,prosze o wasze porady i uwagi na co należy zwracac uwage przy zakupie,a chce je mieć i w aucie jak i w domu

[ wiadomość edytowana przez: dcnt dnia 2006-08-11 07:20:31 ]
[ powód edycji: literowki w tytule - poprawiono ]

To zależy ile masz szczęścia .
Nasz kolega kupił za 450,- zł Jacsona z dobrą anteną samochodową. Wejdź na www.megum.pl i popatrz co nowego możesz kupić to będziesz miał odniesienie szukając używanego.

W megumie to chyba nie za bardzo, bo radia są tam dość drogie, te same można bez trudu znaleźć taniej

Jeśli radyjko ma być głownie w mobilu to im wieksza prostota tym lepiej i małe gabaryty ze względu na montaż.Kupując nowe masz gwarancje i pewność że radyjko nie było grzebane .

Za taką cenę warte jest polecenia radyjko Uniden PRO 520XL. Cena ok. 340 zł. Sam takowe posiadam i jestem bardzo zadowolony.

hmmm... wczoraj za 300 kupiłem jacksona... i jestem bardzo zadowolony

Gratulacje Góral Jackson to jest super radio zarówno do mobila jak i na bazę.

Jackson idzie do mobila, jako silniejszy...
na bazie mam richarda z lekko zmodyfikowanym odbiornikiem i rozbudowanego do 7 czterdziestek.

Mój Jackson pogniewał się z gruszką Alan 24 (wzmocnienie, echo, biper) i nie chce chodzić a oryginał gdzieś poszedł a las. Nie jestem fachman od bebechów więc muszę oddać go do fachowca żeby mi to sprawdził i ew. dopasował inną gruszkę.
Na dłuższe trasy zabieram Alana 87 i całkiem ładnie chodzi choć ma tylko 8 W.

ja nie pomogę z inną gruszką, bo wszystkie dawno poszły w siną dal. w ryśku mam dołożone wzmocnienie, a w jacku km2020. a grant ojca zaasilany jest km2018

btw. Jerry, krzyknij czasami na 26.550 AM (4raz w lewo)

Starą antenę mi ostatnie wichury z dachu zwaliły a nowej nie mam czasu wrzucić na dach więc chwilę to potrwa bo do pracy jeżdżę z ręczniakiem i jestem tylko na 19 kanale. Duże radio ciężko przekładać a czasem dziennie jeżdżę trzema samochodami.
Kiedyś gdy byłem w klubie CB na Pradze to kupowałem ten sprzęt, potem kilka lat przerwy i znów wróciła strara pasja ale w mniejszym zakresie.
Mam już nową antenę na dom tylko muszę się o maszt postarać i odciągi zrobić bo stara mi komi uszkodziła choć była tylko 1/4 fali. Postaram się odezwać jak najszybciej.
Pozdr.

A ze sie tak podepne, wprawdzie to nic pewnego, ale moze uda sie mi za jakis czas wygrzebac kaske na radyjko do domciu, mowicie ze jackson to takie dosc dobre radyjko jest

-----------------
Sprzedam chlodnice do Samary 1,5 jak nowa, oraz kierunki biale przod i bok - info PW.

Cytat:
mowicie ze jackson to takie dosc dobre radyjko jest

mówimy...

Cytat:
2006-08-14 22:37:37, Góral pisze:
mówimy...

dobre ale tylko te stare wersje czyli pięcio czterdziestkowe bo szescio to szajs

Cytat:
2006-10-27 16:22:40, fulda pisze:
dobre ale tylko te stare wersje czyli pięcio czterdziestkowe bo szescio to szajs

zgadza się, ale to i tak lepsze radia niż większość dostępnych.

i wszystko fajnie jak ta lala lecz za 400 zl to nowego jimmy lub urzywke jec
ksona lecz ktos kto ma dobrego linkolna badz jecksona to w zyciu go nie sprzeda niech lezy jesc nie wola a kupic szrota nie w czestotliwosci i wozic go po specach i dokladac to nie ma sensu