Jakie jest w cenie do 450 zeta dobre CB

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam tak jak w temacie ,w tej cenie tzn 450zeta co polecacie ,czy coś nowego ,czy lepiej kupić cos przechodzonego ale godziwego za tę kase,prosze o wasze porady i uwagi na co należy zwracac uwage przy zakupie,a chce je mieć i w aucie jak i w domu

[ wiadomość edytowana przez: dcnt dnia 2006-08-11 07:20:31 ]
[ powód edycji: literowki w tytule - poprawiono ]
  
 
To zależy ile masz szczęścia .
Nasz kolega kupił za 450,- zł Jacsona z dobrą anteną samochodową. Wejdź na www.megum.pl i popatrz co nowego możesz kupić to będziesz miał odniesienie szukając używanego.
  
 
W megumie to chyba nie za bardzo, bo radia są tam dość drogie, te same można bez trudu znaleźć taniej
  
 
Jeśli radyjko ma być głownie w mobilu to im wieksza prostota tym lepiej i małe gabaryty ze względu na montaż.Kupując nowe masz gwarancje i pewność że radyjko nie było grzebane .
  
 
Za taką cenę warte jest polecenia radyjko Uniden PRO 520XL. Cena ok. 340 zł. Sam takowe posiadam i jestem bardzo zadowolony.
  
 
hmmm... wczoraj za 300 kupiłem jacksona... i jestem bardzo zadowolony
  
 
Gratulacje Góral Jackson to jest super radio zarówno do mobila jak i na bazę.
  
 
Jackson idzie do mobila, jako silniejszy...
na bazie mam richarda z lekko zmodyfikowanym odbiornikiem i rozbudowanego do 7 czterdziestek.
  
 
Mój Jackson pogniewał się z gruszką Alan 24 (wzmocnienie, echo, biper) i nie chce chodzić a oryginał gdzieś poszedł a las. Nie jestem fachman od bebechów więc muszę oddać go do fachowca żeby mi to sprawdził i ew. dopasował inną gruszkę.
Na dłuższe trasy zabieram Alana 87 i całkiem ładnie chodzi choć ma tylko 8 W.
  
 
ja nie pomogę z inną gruszką, bo wszystkie dawno poszły w siną dal. w ryśku mam dołożone wzmocnienie, a w jacku km2020. a grant ojca zaasilany jest km2018

btw. Jerry, krzyknij czasami na 26.550 AM (4raz w lewo)
  
 
Starą antenę mi ostatnie wichury z dachu zwaliły a nowej nie mam czasu wrzucić na dach więc chwilę to potrwa bo do pracy jeżdżę z ręczniakiem i jestem tylko na 19 kanale. Duże radio ciężko przekładać a czasem dziennie jeżdżę trzema samochodami.
Kiedyś gdy byłem w klubie CB na Pradze to kupowałem ten sprzęt, potem kilka lat przerwy i znów wróciła strara pasja ale w mniejszym zakresie.
Mam już nową antenę na dom tylko muszę się o maszt postarać i odciągi zrobić bo stara mi komi uszkodziła choć była tylko 1/4 fali. Postaram się odezwać jak najszybciej.
Pozdr.
  
 
A ze sie tak podepne, wprawdzie to nic pewnego, ale moze uda sie mi za jakis czas wygrzebac kaske na radyjko do domciu, mowicie ze jackson to takie dosc dobre radyjko jest
  
 
Cytat:
mowicie ze jackson to takie dosc dobre radyjko jest



mówimy...
  
 
Cytat:
2006-08-14 22:37:37, Góral pisze:
mówimy...

dobre ale tylko te stare wersje czyli pięcio czterdziestkowe bo szescio to szajs
  
 
Cytat:
2006-10-27 16:22:40, fulda pisze:
dobre ale tylko te stare wersje czyli pięcio czterdziestkowe bo szescio to szajs


zgadza się, ale to i tak lepsze radia niż większość dostępnych.
  
 
i wszystko fajnie jak ta lala lecz za 400 zl to nowego jimmy lub urzywke jec
ksona lecz ktos kto ma dobrego linkolna badz jecksona to w zyciu go nie sprzeda niech lezy jesc nie wola a kupic szrota nie w czestotliwosci i wozic go po specach i dokladac to nie ma sensu