Brak dostępu do forum

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Chcę pisać na forum i wyskakuje mi okienko z tekstem: "To jest forum klubowe itd..." Dlatego się kontaktuję.
  
 
to całkiem normalne.
Jak będziesz chciał pisać na forum, skontaktuj się z modem tego forum i ci ustali dostęp.
  
 
Poczytaj tutaj >>>

btw: Panowie z LOB nie chce się mieszać w Wasze wewnętrzne sprawy ale nie uważacie że ustawiając tak forum tracicie wielu potencjalnych userów?
przecież posty tego typu pojawiaja sie tutaj regularnie i pewnie to jedynie promil tych którzy chcieli pisać na forum - większość poprostu się zniechęca i już nie wróci - dla mnie osobiście to bardzo słaby PR
  
 
Cytat:
2006-05-19 07:31:45, GDA pisze:
ustawiając tak forum tracicie wielu potencjalnych userów?


Co prawda jam nie mod,ale oni chyba rzadko tu zaglądają:

Myślę, że mógłbyś zmienić spojrzenie na problem gdybyś odwrócił sytuację i wyobraził sobie, że to nie klub jest dodatkiem do forum tylko forum dodatkiem do klubu.

Możesz sobie także wyobrazić że forum LOB to boczna furtka do naszego ogródka, którą tymczasowo zamknął ogrodnik, bo sadzi nowe grządki i nie chce żeby mu tłum je zadeptał.
Natomiast główna brama wjazdowa w realu jest cały czas otwarta...

  
 
Cytat:
2006-05-19 13:54:16, Solltys pisze:
Możesz sobie także wyobrazić że forum LOB to boczna furtka do naszego ogródka, którą tymczasowo zamknął ogrodnik, bo sadzi nowe grządki i nie chce żeby mu tłum je zadeptał. Natomiast główna brama wjazdowa w realu jest cały czas otwarta...


Bardzo spodobała się ta argumentacja ja oczywiście nie mam zamiaru Wam zarzucać takiego postępowania ale sami widzicie co sie dzieje - ileż można udzielać odpowiedzi na to samo pytanie
  
 
Myślę, że ogrodnik w końcu posprzątał i wygrabił śmieci jeszcze tylko mały odsiew plewów...

KLIK