Gówniarze na skuterach !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dziś po południu skręcając w lewo z ruchliwej trzy pasmowe jAl.Kraśnickiej w równie ruchliwą ul.Zana otoczyła mnie gromada młodych chłopców na skuterach (ok.15 sztuk, wygląda na jakiś zlot) wpychali się po obu stronach, choć stałem 20cm od krawężnika, po lewej i po prawej stronie miałem ich po trzech i tak samo dwa samochody przede mną. Gdy zapaliło się zielone radośnie zajechali drogę i zaczęli skręcać w lewo. Nie wiem czy nie porysowali mi samochodu i nie zaczepili o lusterka. Dziś byłem w szoku, pierwszy raz cos takiego widziałem, ale obiecuję, że jak spotkam się jeszcze raz z taką chamską szarańczą to sam wymierzę sprawiedliwość!!! Bo niby dlaczego jak ja wyprzedzam jednoślad to mam zachować 1m odległości, a on może mi się wpychać 5 cm od samochodu. Jestem na etapie szukania w necie co to była za impreza, jak ktoś coś wie proszę na priva, znajdę ich stronę i napisze co myślę na temat ich zachowania!!!
Przepraszam, że nie przebieram w słowach, ale jakby to było 2 lata temu i jeździłbym jeszcze 29 letnim kadetem C, świeżo po lakierowaniu to wylazłbym z gaśnicą i odcisnął jej ślad na kaskach tych #$@@&##

Dobranoc.
  
 
Po prostu gorsi od palantów na "przecinakach", którzy nota bene jak są w grupie to też czasami zaczynają czuć się zbyt pewnie.
  
 
W Y S T R Z E L A Ć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
  
 
chociaz mieszkam w miałym miescie, skuterów jest u nas dość dużo i też mam czasem ochote sklepać któregoś jak przy 50 km/h próbuje mnie wyprzedzić prawą stroną wpychając sie między samochód a kraweżnik.
  
 
dziś jadąc do Lublina (a w zasadzie to już w Lublinie na odcinku Felin - makro = 2 pasy w każdą stronę i środkiem pas zieleni) był dosyć duży ruch, oba pasy zatkane a środkiem po linii przerywanaj widzę jakieś podwójne światła w lusterku, zbliża się dosyć szybko przeciskając między autami... zjeżdżam do lewej krawędzi jezdni żeby się gość zmieścił i nie wypieprzył mi pod koła i tylko sobie śmignął, zdążył tylko mi podziękować. Ja jechałem prawie 100km/h a on około 130. Najciekawsze, że jechał skuterem! Gość postury Chomika na skuterku zapieprzał 130!! Co to kurde za skuter?

pzdr
  
 
Scoodie <-- Są też skutery z silnikami 125 i chyba nawet 250 cm^3
  
 
mi się skuter kojarzy z czymś niewielkim do sprawnego poruszania się po mieście ale widzę, że w przypadku takich skuterów jak Pali piszesz to nazwa skuter zostaje chyba tylko z uwagi na pozycje kierowcy
  
 
Są nawet skutery o pojemności 650 ccm

Suzuki Burgman
  
 
Burgman to klasa sama dla siebie, oglądałem TVN Turbo jakiś czas temu....zanim mi na kablu ją przytkali
  
 
Ja nie zdążyłem - A tak mam pytanie czy w całej polsce odcieli TVN TURBO z kabla ??
  
 
Ja TVN Turbo dalej posiadam, więc nie wiem czego miało by nie być Mam z kabla z UPC. Jeszcze dziś oglądałem rano o Oplu Asterce 13letniej ekspoatacje jej
  
 
Cytat:
2006-05-25 22:13:27, jan_10 pisze:
Ja nie zdążyłem - A tak mam pytanie czy w całej polsce odcieli TVN TURBO z kabla ??


Wszędzie tam gdzie kablówka się zbuntowała na kolosalny haracz dla TVN'u. Z tego co wiem to sporo kablówek się wycofało z tego biznesu.
  
 
Cytat:
2006-05-25 11:52:34, scoodie pisze:
Gość postury Chomika na skuterku zapieprzał 130!! Co to kurde za skuter? pzdr


na szczescie preferuje duze motorkiale faktycznie, ze gowniarstwu brakuje wyobrazni..tatus kupil a szczyl jezdzi, jak cos rozpieprzy tatus zaplaci...coz nic sie nie poradzi...
  
 
Ja na kablu tez mam wszystkie tvn'y lacznie z Turbo , 24 , meteo , gra , 7 , i co oni tam jeszcze maja
  
 
Cytat:
2006-05-27 11:06:49, marcij pisze:
Ja na kablu tez mam wszystkie tvn'y lacznie z Turbo , 24 , meteo , gra , 7 , i co oni tam jeszcze maja



I czego sie chwalisz ?

  
 
spisac numery w razie powtorki z rozrywki i po sprawie doniesc na policje wrazie czego i tyle.
  
 
mam już adres stronki (dzięki ) www.skutery.net napisałem mejla, bardzo grzecznego ale stanowczego, na razie brak odzewu...