"Miałem Ci ja...."

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
..... dowód rejestracyjny (((((
Jechałem sobie dzisaj przepisowo kumpla do wojska odwieść. jechałem sobie 65 km/h w terenie zabudowanym. Nagle ni stąd ni z owąt zobaczyłem lizaczek "Rutynowa kontrola drogowa" no i za całokształt stanu technicznego pan Poliocjant zabrał mi papierki od bryki
  
 
No to pech. Pewnie chciał zarobić na kolację, ty wysłałeś go do innego sponsora
  
 
no to se nie zarobił
dobrze że udało mi sie mandat wyprosić tylko 50 zł a nie 300 tak jak kciał
  
 
Moje wyrazy współczucia, a do czego sie konkretnie przywalił?
  
 
eee. Swiatła,trąbik,hamulec postojowy,laki,kolumny na półce

  
 
witam w klubie bezdowodowcow
Mnie odzyskanie bedzie kosztowac 250 :]
(przeglad powypadkowy)
  
 
mnie tylko normalny przeglad + w łape żeby przejść

  
 
..
Cytat:
dowód rejestracyjny (((((
Jechałem sobie dzisaj przepisowo kumpla do wojska odwieść. jechałem sobie 65 km/h w terenie zabudowanym. Nagle ni stąd ni z owąt zobaczyłem lizaczek "Rutynowa kontrola drogowa" no i za całokształt stanu technicznego pan Poliocjant zabrał mi papierki od bryki


Cytat:
no to se nie zarobił
dobrze że udało mi sie mandat wyprosić tylko 50 zł a nie 300 tak jak kciał



najpierw piszesz ze ci zabrali, pozniej ze jednak nie,
to moze opisz sytuacje, to bedzie o czym dyskutowac..
  
 
Keen - pewnie mieli też zastrzeżenia do dużej ilości rdzy na twoim poldku

a na poważnie - no cóż, mieli takie prawo i niestety stało się

btw: czy wiecie że mojego kolesia nie wpuścili na myjnię automatyczną bo miał dziury (rdza) w karoserii
  
 
Cytat:
btw: czy wiecie że mojego kolesia nie wpuścili na myjnię automatyczną bo miał dziury (rdza) w karoserii ./pisze GDA/

Pewnie by im pozrywało szczotki
  
 
Cytat:
2003-04-24 01:24:36, gruen pisze:
najpierw piszesz ze ci zabrali, pozniej ze jednak nie,
to moze opisz sytuacje, to bedzie o czym dyskutowac..


?
Ja to zrozumiałem jako dowód + mandat za 50zł. W czym problem?
Dzbanek
  
 
a to za głośniki w półce zabierają dowód????
  
 
Cytat:
2003-04-24 09:29:19, CAROPLUS pisze:
a to za głośniki w półce zabierają dowód????



W półce nie, ale na półce to i owszem...
  
 
Ano mogą, znam przypadek ze powiedzieli ze to nieprzymocowany ładunek, moze zabic bodczas ostrego hamowania...
  
 
Gdyby tylko o głosniki się przyczepili to mozna by je na poczekaniu zdjąć i wrzucic do bagażnika
Znam sytuacje gdzie do kolesia w BMW 3 przyczepili się o przednie szyby czarne.On podszedł do auta,z łokcia w szybę,potem w drugą i powiedział:jakie szyby
Pzdr Grzesiek
  
 
Cytat:
Gdyby tylko o głosniki się przyczepili to mozna by je na poczekaniu zdjąć i wrzucic do bagażnika



a jesli sa przylepione Poxipolem ?
  
 
Cytat:
Znam sytuacje gdzie do kolesia w BMW 3 przyczepili się o przednie szyby czarne.On podszedł do auta,z łokcia w szybę,potem w drugą i powiedział:jakie szyby



a niew mogl ich po prostu skrecic?

nie wierze w taka sytuacje, zabrali na bank by wtedy dowod rejestracyjny za auto "niespelniajace wymogow technicznych"
  
 
Chyba bez szyb jeździć można,z tego co wiem to w kodeksie nie ma nic na ten temat.Ja bez szyby ze dwa dni jeździłem i nikt mi sie nie przyczepił
Sytuacja zdarzyła się w Białymstoku jakis rok lub póltora temu i widział to mój kolega stojąc na przystanku i czekając na autobus.
Pzdr Grzesiek
  
 
Niezly musi miec twoj kolo lokiec
  
 
No nie wiem,czy można,kuzynowi włamali się do skody 100,wybili szybę w tylnych drzwiach i ukradli plecak
Zakleił folią,i na drugi dzień pały zabrały mu dowód
A to były tylne,a co dopiero,jak przednie.