Proszę o opinie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jako nowicjusz na forum(mój pierwszy raz) mam do was pytanie. Chcę zakupić BMW serii 5. Znalazłem lekko przytartą na "trader-ze" i chciałbym prosić was o opinie na jej temat. Przyjmnijmy że znam się ogólnie na autach,miałem także beemke 318 z 87`jeszcze na gaźniku.Ta na którą sie napaliłem jest z 2000` silnik 2,2(od razu pytanko-czy w modelu 520 dwie ostatnie cyfry to nie poj.sinika?-jeśli tak to czemu moja wybranica ma motor 2.2litra!Jeżeli taki był w BMW to ile miał kucyków?)Ogólnie wydaje mi sie ona przyzwoita lecz gnębi mnie jej mały przebieg(tylko 84tyś km) Zresztą podam wam adres(mam nadzieje że zadziała) pod którym możecie na nią zerknąć. Z góry dziękuje za pomoc http://www.moto.pl/pojazdyuzywane/index.php?szukaj_id_kategorii=2&szukaj_id_dzialu=0&szukaj_woj=15&szukaj_id_marki=11&szukaj_id_modelu=88&szukaj_rok_od=0&szukaj_rok_do=0&szukaj_cena_od=3000&szukaj_cena_do=38000&lpozycja=3&pozycja=0&order=data_dodania&desc=1&id_przedmiotu=17004&opcja=szukaj_przedmiot
  
 
NIe wiem skąd koloes wyczarował to 2.2 ale jesli wierzyc temu coi ma na klapie to jest tam silnik 2.0 M52 150KM
A reszta pytan TUTAJ kolego!

pzdr