TIS 2000 Problem z instalką

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ostatnio dorwałem TIS-a 2000 tego na 3 płytkach ze schematami.
Byłem w "7-ym niebie" dopóki nie siadłem przed kompem. Włożyłem płytkę, zaczął się instalować i pojawił się komunikat że dalej nie pójdzie bo brak usługi echa. O co mu chodzi????????????????????
Klucz mam wpięty. W Serwisie chodzi na podobnym do mojego kompie, Wymagania niby starczają i ni chu chu
pomóżcie bo tam jest sporo ciekawych rzeczy.

Aha. Stary TIS i EPC chodzą


[ wiadomość edytowana przez: marmo1977 dnia 2006-05-23 11:09:20 ]
  
 
Może są tam jakieś zabezpieczenia? Kiedyś jeden koleś mówił, że są kracki do TIS-a co by mogło świadczyć, że jednak jest zabezpieczony.
A czy można TIS-a ściągnąć z netu? Szukałem go ale wszędzie jest na aukcjach a przepłacać mi się nie bardzo uśmiecha.
  
 
Że zabezpieczenia do EPC są to wiem, Wtykasz kość w gniazdo o hula. Podejrzewam że coś mi komp siada. Sprobuję u braciaka bo on ma młodszy i lepszy. Zobaczymy
No trochę kosztuje. Trzeba swoich popytać to może udostępnią
  
 
Ojakich kościach piszesz,bo też mam problem z instalką EPC iTIS,koleś który mi to sprzedał zero reakcji na moje pytania(http://www.epc-auto.pl/ )Tto jakiś,,przekręt nie kupujcie u niego.
podczas instalowania następuje przerwa i program sie wiesza,oczywiście mam cracka ale nic nie mogę zrobić .
,może to nie chodzi pod XP.Pomóżcie!
PS.mogę komuś wysłać (5 CD ) pod warunkiem że ,,TO,, działa
  
 
opel ma takie coś do zabezpieczenia i łączenia się netem z centralą. Wpina się to w gniazdo drukarki i hula. Coś w rodzaju kodera.
Ja mam win 98 ale słaby komp.
Jeśli jutro znajdę trochę czasu w pracy to spróbuję zainstalować
  
 
napiszcie coś więcej o tych kościach ,jakieś konkrety
  
 
Poszukaj w wyszukiwarce. ten temat by wa kowany nie raz. Twoje problemy, to najprawdopodobniej brak kraka i w'xp, przy ktorym program wymaga dwoch napedow.