Bez Giertycha

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
http://www.bezgiertycha.rp4.pl/
  
 
Znaczy... OKP angazuje sie w polityke - tego jeszcze nie bylo
Zartowalem oczywiscie. Oddalem i moj glos sprzeciwu.

Pozdrawiam
  
 
Szkoda, że ta z pewnością godna szacunku grupa inicjatywna stawiająca sobie za cel zorganizowanie "oddolnej" (jak to ładnie brzmi, jak w latach 70-tych, aż łza się w oku kręci ) inicjatywy obywatelskiej zawiązała się dopiero teraz pewnie. Jak rozumiem podobnie by działała za czasów p. Wiatra, p. Łybackiej i innych ministrów oświaty i nie tylko.
Ponieważ tak się nie stało, to z uwagi na ewidentny brak równowagi w działaniu, pozwolę sobie wstrzymać się od głosu i zaczekać, aż p. Giertych okaże się conajmniej tak dobry jak wspomniani wyżej jego szanowni poprzednicy.
Jakoś nie umiem z gory nikogo potępiać, a uczestnictwo w "owczym pędzie" też wydaje mi się sprzeczne ze zdrowym rozsądkiem, choć fanem obecnego ministra nie jestem.
  
 
Cytat:
2006-05-24 21:32:01, JanuszGnitecki pisze:
Szkoda, że ta z pewnością godna szacunku grupa inicjatywna stawiająca sobie za cel zorganizowanie "oddolnej" (jak to ładnie brzmi, jak w latach 70-tych, aż łza się w oku kręci ) inicjatywy obywatelskiej zawiązała się dopiero teraz pewnie. Jak rozumiem podobnie by działała za czasów p. Wiatra, p. Łybackiej i innych ministrów oświaty i nie tylko. Ponieważ tak się nie stało, to z uwagi na ewidentny brak równowagi w działaniu, pozwolę sobie wstrzymać się od głosu i zaczekać, aż p. Giertych okaże się conajmniej tak dobry jak wspomniani wyżej jego szanowni poprzednicy. Jakoś nie umiem z gory nikogo potępiać, a uczestnictwo w "owczym pędzie" też wydaje mi się sprzeczne ze zdrowym rozsądkiem, choć fanem obecnego ministra nie jestem.


pogadal, pogadal... tepic debili trzeba i kumoterstwo...niech spie.....aja gdzie pieprz rosnie!!!widzialem kilka programow z udzialem ow mlodziezowki nie maja nic polsce do zaoferowania jak i ich lider; banda debili jak wiekszosc tego rzadu....oddajcie wladze lub przynajmniej mozliwosc decydowania o pewnych sprawach, mlodym ludziom, ktorzy nie maja postkomunistycznej przeszlosci i na serio chca cos zmienic w tym chorym kraju...
PS - jeszcze powiedz,ze lubisz Samoobrone...
  
 
Ja jestem tylko ciekawy czemu po wpisaniu moich danych osobowych okazalo sie, ze moj glos zostal juz oddany?? :/
  
 
Cytat:
2006-05-25 22:36:04, Waciu pisze:
Ja jestem tylko ciekawy czemu po wpisaniu moich danych osobowych okazalo sie, ze moj glos zostal juz oddany?? :/


Może jesteś Janem Kowalskim z Rybnika
Ja się dopisałem już jakiś czas temu
  
 
Cytat:
2006-05-25 00:38:13, chimik pisze:
... PS - jeszcze powiedz,ze lubisz Samoobrone...



Janusz nie napisał że kogokolwiek lubi tylko że nie lubi nikogo z góry przekreślać.. moim skromnym zdaniem 'pan' Giertych przekreśla się sam sobą...
  
 
JanuszGnitecki przepraszam, ze zasugerowalem Ci poglady, ktorych nie znam i ze uzylem przeklenstw jako formy polemiki z Toba... pozdro 4 all
  
 
... tak - i oto wlasnie pan R. Giertych chce aby mozna bylo zdawac mature z religii... coz... sprawa conajmniej kontrowersyjna moim zdaniem.

Matura z religii

  
 
wstyd sie przyznac, ze jest sie polakiem przed kims kto ma pojecie co sie dzieje u nas w kraju...


[ wiadomość edytowana przez: chimik dnia 2006-05-29 12:44:07 ]