VIRTUAL TUNING

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Myśle, że każdy kto troche bawi sie w VT będzie tu mógł zamieścić swoje prace. Dzięki temu każdy będzie mógł ocenić, coś doradzić, komuś może zrodzi sie nowy pomysł i będzie można pochwalić sie swoimi umiejętnościami.

A oto mój pierwszy VT

przed


i po


Co o tym myślicie??
  
 
przód mi sie podoba ale to "coś" na boku według mnie troche nie pasuje ale to tylko moje zdanie
  
 
mysle, ze bedzie potrzebny lewarek zeby wyjechac znad tego kraweznika pomysl ciekawy zobaczymy co dalej z tego bedzie...

[ wiadomość edytowana przez: chimik dnia 2006-05-24 15:56:39 ]
  
 
moim zdaniem to nie realnie wyglada pomysl dobry widac duzo zmian ale dopracuj to. pozdr.

aha tu jest dosc nowy projekt bmw robiony na szybko i honda troche pracy mnie ona kosztowala...






!!!kliknij w miniaturke!!!

zapraszam do serwisu www.virtualgarage.prv.pl mozesz zmienic swoje auto i nie tylko zapraszam


[ wiadomość edytowana przez: FilipTeodorek dnia 2006-05-24 16:51:23 ]
  
 
oki dzięki za podpowiedzi, to mój pierwszy VT myśle że teraz będzie już tylko lepiej. A te BMW całkiem całkiem
  
 
widzę że temat nie cieszy sie popularnością. Szkoda
  
 
przenosze-to sie tak szybko nie zgubi


czym wy to w ogule robicie ??
  
 
czemu tego nie wrzucić do: ...::: DZIAŁ TUNNING ::...

[ wiadomość edytowana przez: tomazzi1980 dnia 2006-05-28 15:14:04 ]
  
 
bo to zupelnie inna sprawa jest
  
 
ja tez chcialbym sie tak pobawic!!! z czym to sie je??
  
 
ja też chętnie bym sie takim czymś pobawił ale raczej nie mam nawet pomysłu czym to ugryść:/wiec jeśli ktoś mógłby zamieścić jakieś wytłumaczenie w miare dokładne i takie dla laków żeby było łatwo zrozumieć bo dalej nie kumam jakim cudem można na przykład zmienić lakier na takim samochodziku. dla mnie jedynym rozwiażaniem jest zmiana każdego piksela po kolei ale raczej nikt z was tak teog neirobi wiec prosze o wytłumaczenie
  
 
cala zabawa to photoshop 7.0
ja sie doksztalcam w rysowaniu zeby rysowac nie w 50% ale w 100% cale auto.
bo w kleic o obrobic kazdy po jakims czasie potrafi...
A np. staram sie o prace jako grafik i projektant ospojlerowan to rysowanie tu jest na 1. miejscu
pozdrawiam.
  
 
Wlepiajcie tu przerobione na kompie fotki wasych fur...

]Tytuł strony[/URL]

[ wiadomość edytowana przez: osski dnia 2006-06-06 01:43:38 ]
  
 
dwa watki o tym samym tytule sa nam niepotrzebne-popatrz pare watköw nizej a znajdziesz -a przedewszystkim funkcja SZUKAJ
  
 
watki zostaly polonczone
  
 
Meganka:
kliknij na fotki a powieksza sie!



  
 
napewo masz VIRTUAL TUNING swojej Corsy...pochwal sie !! !! !!
  
 
Cytat:
2006-06-06 01:40:28, osski pisze:
Wlepiajcie tu przerobione na kompie fotki wasych fur... ]Tytuł strony[/URL] [ wiadomość edytowana przez: osski dnia 2006-06-06 01:43:38 ]




...duzo nie musisz zmieniac, odklej szary i czerwony pasek + grill bez znaczka + brewki i masz ;]
  
 
Corsy nie mam przerobionej mam zamiar to zrobic niestety jeszcze nie dorobilem sie aparatu cyfrowego dlatego....a meganka mam nadzieje ze sie podoba pozdr
  
 
a jak bym Ci wysłał foto mojego asterixa? pobawił byś sie?