Mój Polonez ma odpały i czasami gaśnie!!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam.Mam problem dotyczący mojego poloneza.Jest on z 94roku produkcji lecz w 97r.załozyli mu instalacje LPG(gaz).Poprzedni własiciel mówił ze miał niedawno zmieniony silnik z 1.5(oryginalny) na 1.6.Wszystko przez 1 miesiąc było super lecz teraz gdy przyjade zgaszego go i chce go zapalic po jakis 5minutach za nic w swiecie niechce zapalic i na gazie i na benzynie.Byłem u mechanika tłumaczy mi ze teraz jest ciepło i poprostu zalewa go gazem i dlatego niechce zapalić.Mówi ze u niego tez to wystepuje.Lecz Ja prosiłbym osoby o kontaky z takim przypadkiem na e-maila arnibrzeg@interia.pl aby napisały do Mnie o co w nim chodzi dokładniej.Dziekuje i czekam na kogos.
  
 
Nie jest to prawda.

tak byc nie powinno. jezeli jest dobry przeplyw cieczy chlodzacej w parowniku (jest on goracy gdy silnik sie rozgrzeje) to wszystko powinno dzialac ok.

Patrza na date postu prawdopodobnie problem i tak juz sie ujawnil
najprawdopodobniej to uszsczelka pd glowica. nalezy pamietac zeby przed zalozeniem nowej uszczelki zrobic szlif glowicy, poniewaz sa na pewno w niej drobne wzery. jest to wydatek okolo ~50zl, ale jesli nie chcesz miec znowu do czynienia z uszczelka lepiej to zrobic teraz.