"Niemiecki Fiat":D

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Pochwalę się
Nie mam na kompie na razie zdjęć swojego Poloneza,więc w profil na razie umieściłem zdjęcia mojego pierwszego DF,ściągniętego i tu uwaga: z RFN przez mojego tatę w roku 79.Auto ma zachodnioniemieckie nr-y próbne,tzw zolle,kto oglądał "Zmienników",odcinek z mercedesem wie o co chodzi.

Zapraszam do oglądania
  
 
WOW

interesuje mnie to czy on był "wywieziony" i spowrotem odkupiony czy może były na terenie BRD (kiedyś tak sie to nazywało - Bundes Republik Deutschland) sprzedawane PF ?
  
 
Na poczatku lat siedemdziesiatych 125p byly sprzedawane w RFN (niestety nie wiem do ktorego roku). A wiec prawdopodobnie chodzi o taki samochod.
Oczywiscie wieksza sprzedaz byla w NRD, bo klient tam nie wybrzydzal (na Trabanta czekalo sie po 10 lat!), ile FSO mogla wyslac to tyle bylo tam wchlaniane - analogicznie jak u nas w tamtych czasach.

Nabauab688PTK:
to gdzie sa te zdjecia, bo nie moge znalezc Twojego profilu??


Pozdrowka
Adamus

FSO Polonez 1.5 X Coupe Orzechowy Płomień, 1983

Der Polonez: das ist die Weltanschauung und die testet man nicht

[ wiadomość edytowana przez: adamus dnia 2003-04-28 09:27:50 ]
  
 
Cytat:
2003-04-28 09:25:46, adamus pisze:
Nabauab688PTK:
to gdzie sa te zdjecia, bo nie moge znalezc Twojego profilu??


a zobacz przy każdym poście na dole są ikonki - pierwsza to profil
  
 
Fotki dla Adamusa

  
 
A dzieki - to juz mam w archiwum
Fajnie wygladaja te jajka na DF`ie - czy sato jaja wielkanocne?

Pozdrowka
Adamus
  
 
Hehe specjalnie je kiedys skanowałem,żeby Adamusowi wysłać.

Fiacik zasuwał po Bawarii,dokładnie po mieście Wagnera-Bayeruth.
W wolnej chwili postaram sie wyciągnąć od taty więcej informacji
  
 
Zdjęcia super. Piekny DF, oj teraz by sie przydał
Numery celne to juz zabytek i ...rarytaz kolekcjonerski.
Niechwaląc sie posiadam taka jedna tablicę na której mój Padre przyprowadził Ładę 1500 w 1981 z Hamburga.
P.S.
Bravo Bartek. Temacik ekstra. Tylko po co to 688PTK
  
 
Z tego,co się dowiedziałem autem wczesniej jeździł jakiś kurier,albo ktoś taki.Jest to rocznik 72,miał już biegi w podłodze.ale jeszcze zaslepkę przy kierownicy.Niestety już nie istnieje,zresztą ja go już nie pamiętam w tym stanie,za moich czasów miał większość blach od mr-a niestety strasznie pordzewiał później i przez remonty stracił na oryginalności.
Oprócz zdjęć został mi z niego na pamiątkę radiootwarzacz stereo bo taki posiadał,to był wypas w latach 70

P.S.Marcin,o co Ci chodzi z tym 688PTK