Mini spot we Wrocku

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dziś spotkałem sie we Wrocku z Perzankiem Pogadaliśmy sobie troche o Toyotach i innych duperelach i tak zleciało nam troche czasu szkoda ze fotek nie ma bo o aparacie przypomniałem sobie ze woze go cały czas pod siedzeniem dopiero jak mi wyleciał z pod niego przy hamowaniu w drodze powrotnej Miło sie gadało mysle ze nie ostatni raz na zywo a wiec chciałem podziekowac tez za wizyte we Wrocku

Pewnie Perzan wyjezdza z Wrocka teraz w droge powrotną do domu a wiec Szerokości na drodze

pozdro...



[ wiadomość edytowana przez: sterciu dnia 2006-06-24 17:59:29 ]
  
 
Cytat:
2006-06-24 17:55:05, sterciu pisze:
Dziś spotkałem sie we Wrocku z Perzankiem



Szkoda, że do nas nikt nie zajeżdża
  
 
ale biorą z nas przykład mini spotów
a do nas kiedyś kiedyś wybierał się kafi
i jackal chyba czasami tu zagląda
  
 
spoty we wrocku są co niedzielę
  
 
Aleśmy się zagadali Dopiero tiry nas wygoniły z parkingu
Dzięki za minispota, czas jaki mi poświęciłeś i przeprowadzenie mnie przez kawałek miasta (chyba miałeś zrobić zakupy w Makro ? )
Też mam nadzieję nie ostatni raz na żywo Może następnym razem w jakichś spokojniejszych warunkach przy "małym jasnym" ?
Ja też nie pomyślałem o aparacie, a był cały czas w bagażniku
Nic to, grunt żeśmy się spotkali
W takim razie do następnego !
Pozdro.
Ps. Z miejsca gdzie się spotkaliśmy do prawie centrum Krakowa jest ok. 280km przez A4
  
 
Cytat:
Ps. Z miejsca gdzie się spotkaliśmy do prawie centrum Krakowa jest ok. 280km przez A4



czyli jakieś dwie godziny jazdy
  
 
Cytat:
2006-06-26 00:15:55, Perzan pisze:
Aleśmy się zagadali Dopiero tiry nas wygoniły z parkingu Dzięki za minispota, czas jaki mi poświęciłeś i przeprowadzenie mnie przez kawałek miasta (chyba miałeś zrobić zakupy w Makro ? ) Też mam nadzieję nie ostatni raz na żywo Może następnym razem w jakichś spokojniejszych warunkach przy "małym jasnym" ? Ja też nie pomyślałem o aparacie, a był cały czas w bagażniku Nic to, grunt żeśmy się spotkali W takim razie do następnego ! Pozdro. Ps. Z miejsca gdzie się spotkaliśmy do prawie centrum Krakowa jest ok. 280km przez A4



Własnie przeklete tiry w Makro byłem w niedziele na drugi dzień a na małe jasne sie pisze i dzieki za odmierzenie odległości
  
 
Rogacek, gdzie się spotykacie co niedzielę? Jeśli można wiedzieć... Może wpadlibyśmy kiedyś do Was i spotkali się po latach.