Opera i forum

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Od dłuższego czasu używanie forum w Operze jest utrudnione przez pojawiające się reklamy których w Operce nie da się zamknąć... ale dziś, przed chwilą, przy wejściu na strony forum Opera otwiera mi nagle ze 4 puste zakłądki i popupy z komunikatami o błędach z poleceniem "fscommand:fullscreen". Teraz to forum już się praktycznie w Operze nie da uzywać chyba że wyłącze JavaScripty...

Proszę o jakieś korekty...

Piglet
  
 
HA!!

Wiedziałem że to kiedyś nastąpi!
Co do twojego problemu, to to już normalne i nic już nie zdziałasz.
  
 
Cytat:
2006-07-04 15:43:09, CAr pisze:
HA!! Wiedziałem że to kiedyś nastąpi! Co do twojego problemu, to to już normalne i nic już nie zdziałasz.


Bo?
  
 
chodzi o to, że tak już było, jest i będzie i będziesz musiał się z tym albo pogodzić albo iść na inne forum.
  
 
Znaczy co? admin nie chce/nie umie zmienic javascriptow? Bo jakoś nie rozumiem Twoich wypowiedzi. Był już poruszany taki wątek czy jak?
  
 
Cytat:
2006-07-04 18:33:02, Pigletto pisze:
Znaczy co? admin nie chce/nie umie zmienic javascriptow? Bo jakoś nie rozumiem Twoich wypowiedzi. Był już poruszany taki wątek czy jak?



nie ma admina na tym forum
takiego tematu jeszcze nie było, jednakże inne portale się tego czepiają (bo wchodzą również i na konkurencję w tym wypadku MN)
  
 
Cytat:
2006-07-04 18:50:08, CAr pisze:
nie ma admina na tym forum takiego tematu jeszcze nie było, jednakże inne portale się tego czepiają (bo wchodzą również i na konkurencję w tym wypadku MN)


Chyba tępy jestem bo dalej Cię nie rozumiem.

Czego czepiają się inne portale? Ze w Operze nie dzialaja poprawnie reklamy? A skoro nie ma admina to kim w takim razie jest daemon i skad biora sie coraz to nowsze reklamy zmiany w skryptach itd itp i po cholere jest ten dzial forum?
  
 
on był adminem forum - jakoś forum teraz nie ogląda a reklamy dodawają się bo jest wbudowany rotator bannerów.

Jeżeli chodzi o inne portale, to mam na myśli TEN...
  
 
Pigletto nie tylko Ty CAr'a nie rozumiesz wiec sie nie przejmuj

Poczekaj aż ktoś kto sie na tym zna Ci odpowie.
Ja nie mam opery i reklamy po zalogowaniu mi znikają.
 
 
Po pierwsze to proponuje nie zwracać uwagi na niejakiego CAr-a który jest typowym "dzieckiem neostrady" a teraz gdy są wakacje jest szczególnie aktywny, gdyż nie musi odrabiać lekcji - to wstępem

Teraz wracając co tematu - ja korzystam z Opery przeglądając forum MotoNews i nie zauważyłem takich błędów - być może to chwilowe niedomaganie twojej przeglądarki, jeżeli chodzi o reklamy to tylko i wyłacznie dzięki nim portal MotoNews.pl istnieje także należy się do nich przyzwyczaić bądź wyłaczyć na co pozwala Opera

  
 
Cytat:
Po pierwsze to proponuje nie zwracać uwagi na niejakiego CAr-a który jest typowym "dzieckiem neostrady" a teraz gdy są wakacje jest szczególnie aktywny, gdyż nie musi odrabiać lekcji - to wstępem



nie traktuj mnie jak dziecko bo sam nim jesteś...
  
 
Cytat:
2006-07-05 11:21:00, GDA pisze:
Teraz wracając co tematu - ja korzystam z Opery przeglądając forum MotoNews i nie zauważyłem takich błędów - być może to chwilowe niedomaganie twojej przeglądarki,


A jaką masz wersję i na jakim systemie? Ja używam Opery9 na Ubuntu. Jeszcze posprawdzam jutro na kilku innych systemach...

Cytat:
jeżeli chodzi o reklamy to tylko i wyłacznie dzięki nim portal MotoNews.pl istnieje także należy się do nich przyzwyczaić bądź wyłaczyć na co pozwala Opera


Chodziło mi tylko o techniczną stronę.

BTW. z tego co widze to wyłączenie flash'a powoduje brak wyskakujących divów.
  
 
Pigletto - Opera 8.52 w wersji polskiej, włączona opcja: "blokuj wszystkie wyskakujące okna"
technicznie właściciel serwisu nie jest zainteresowany blokowaniem reklam bo tak jak wspomniałem - portal utrzymuje się wyłacznie z nich

CAr - po tym co wypisujesz tutaj i w innych tematach nie mogę cię traktować inaczej niż dziecko neostrady, mojemu synowi nie pozwalam na tak długie siedzenie w internecie bo to szkodzi, dlatego też proponuje tobie to samo, mamy ładne lato - wyjdź na rower, deskę itp
  
 
Już wszystko jasne. To problem Opery9. Więcej informacji tutaj:
http://my.opera.com/polski/forums/topic.dml?id=144284

dzięki za pomoc
  
 
Cytat:
CAr - po tym co wypisujesz tutaj i w innych tematach nie mogę cię traktować inaczej niż dziecko neostrady, mojemu synowi nie pozwalam na tak długie siedzenie w internecie bo to szkodzi, dlatego też proponuje tobie to samo, mamy ładne lato - wyjdź na rower, deskę itp



po czym???
  
 
Cytat:
2006-07-04 19:42:31, CAr pisze:
on był adminem forum - jakoś forum teraz nie ogląda a reklamy dodawają się bo jest wbudowany rotator bannerów.



sam jestes rotator... krotkich spodenek w kazdym temacie pokazujesz zupelnie inne ale wciaz krotkie. Kiedys byl taki portal - jak Ty to masz w zwyczaju okreslac - Ahoj sie nazywal czy jakos tak i tam bylo takie forum w sam raz dla Ciebie

Wracajac do tematu: chociaz w sumie juz sie wyjasnil wspomne, ze rowniez korzystam z Opery (8.51) i w tej wersji nic takiego sie nie pojawialo u mnie co nie znaczy rzecz jasna, ze takie informacje od Was sa bez znaczenia. Wprawdzie te kody sa generowane przez adserver zewnetrznej firmy ale zawsze mozna raportowac wszelkie nieprawidlowosci powodowane przez kody reklamowe. Tak wiec dzieki z glos w tej sprawie.

pozdr.
  
 
Cytat:
Tak wiec dzieki z glos w tej sprawie. pozdr.


Również dziękuję za odpowiedź
  
 
hmmm... zainstalowałem operę 9.x zablokowałem niechciane okienka. w kilku miejscach użyłem blokady zawartości... i forum mam czyste jak łza. bez reklam.