173km\h fiatem 125

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
shel v power droga prosta,silnik zwykly 1.5 po remoncie,czulem sie jak powrot do przyszlosci,w 2.o ze 132 nie ma porownania!!
  
 
A swistak zawija...

Adamus
  
 
prosta droga... z Kasprowego z wiatrem w plecy
  
 
No to ciekawe ile obrotów miał przy tych 173 km/h
  
 
Cytat:
2003-04-30 13:42:15, Rally pisze:
No to ciekawe ile obrotów miał przy tych 173 km/h



Pewnie nie było obrotomierza A prędkościomierz zawyżał o 10%. A 90% ze 173 daje nam ...
  
 
155,7 jesl kalkulator w windzie sie nie myli
  
 
......daje nam 155.7 km/h co jest już realną wartością.
  
 
Cytat:
2003-04-30 14:01:50, Rally pisze:
......daje nam 155.7 km/h co jest już realną wartością.



bylem szybszy
  
 
chyba tyłem
  
 
no coż gratuluje pomysłu życze powodzenia hihihihi
a silnik przelciał odok ciebie hihihihi
trafiłeś na satrych wyjadaczy hihihii fiatów jakoś nie wieże, no ale próbuj dalej albo zmniejsz skale na liczniku to uwieżymy
  
 
Cytat:
shel v power droga prosta,silnik zwykly 1.5 po remoncie,czulem sie jak powrot do przyszlosci,w 2.o ze 132 nie ma porownania!!



... i silnik znow do remontu...
  
 
Albo po prostu koleś miał inne ogumienie i faktycznie mu tyle pokazywał.
Teraz tylko korekta na ogumienie, na błąd szybkościomierza i wyjdzie nam realna prędkośc, która pewnie będzie oscylowała w wyżej obliczonych granicach 155km/h.
No chyba że kolo miał skrzydła i przy 120 rozwinał je
  
 
Pokazywanie to troche malo.

Adamus
  
 
mi za to zdeka zaniza
mialem licznikowo 120
a na obrotomierzu 5,5 tys
skrzynia 4 most krotki z tego co sie orientuje
  
 
Ja stanę troszke w obronie kolegi,ale tylko troszkę... Moim 1.5 wycisnąłem licznikowe 170,tyle że z górki .Na prostej miałem licznikowe 160km/h,jednak mam oponki 175/70R13,więc odrobinkę mniejsze od standardowych...Most 4.1.Niestety jednak nie uwierzę,że na seryjnym silniku 1.5 ktokolwiek osiągnie na prostej drodze 170km/h .Pozdrawiam!
  
 
Ja bym gdzieś spróbował swojego 1.6 GLI ale ostatnio doszedłem tylko do 150 i droga mi się skończyła (znaczy się 2 pasmówka bo zjeżdrzałem z niej) a w mieście odpada bo nie mam zamiaru trafić na Mondeo lub Vectre bo by mnie to trochę wyniosło. Pochwale się jednak że najszybciej prowadziłem furke 185km/h na autostradzie z Konina do Wrześni. Było to wykonane Nubirą 2.0 DOHC 133KM. Panowie normalnie od 120 piątka i biegów nie zmieniałem. Większość autostrady było 150 na budziku, potem na pasie startowym pod Wrześnią też na piątce przy 150 wcisłem pedał i normalnie to był moment jak pojawiło się trochę powyżej 180, a wskazówka zapieprzała w górę że normalnie nie mogłem się nadziwić.
  
 
Cytat:
2003-04-30 19:20:44, kaovietz pisze:
Ja stanę troszke w obronie kolegi,ale tylko troszkę... Moim 1.5 wycisnąłem licznikowe 170,tyle że z górki .Na prostej miałem licznikowe 160km/h,jednak mam oponki 175/70R13,więc odrobinkę mniejsze od standardowych...Most 4.1.Niestety jednak nie uwierzę,że na seryjnym silniku 1.5 ktokolwiek osiągnie na prostej drodze 170km/h .Pozdrawiam!


Jesteś Pewny???????????
  
 
Sorki Biały,ale troszke nie rozumiem?Czego jestem pewny?Tego,że osiągnięcie 170km/h(mowa oczywiście o prędkości rzeczywistej)wydaje mi się nierealne z seryjnym silnikiem 1.5?Czy też chodzi Ci o podane przeze mnie prędkości?Pozdrawiam!
  
 
Ja jestem w stanie zaryzykować że to NIE MOŻLIWE!
  
 
A skala na liczniku jest w milach...